Wyniki - Enprom Futsal League


  • Drużyna Samorządowa - Oczami Kibica 4 : 8
    Godyń M 1, Baranowski A 1, Maciejowski R 1, Godyń A 1 - Wilk M 3, Bogacki M 3, Stopa K 2
  • Rodo - El-Mar 2 : 5
    Żbik P 2 - Dyba P 2, Kocot G 2, Jaworski M 1
  • BEVip - Ruch Młoszowa 2 : 7
    Zelech K 1, Piekarczyk M 1 - Pocwa R 3, Dym S 2, Pstrucha K 1, Dyląg K 1
  • Drużyna Samorządowa - Enprom 11 : 6
    Deryniowski P 3, Pałka T 3, Maciejowski R 3, Czyż P 1, Godyń A 1 - Dąbek D 4, Ziółko M 2
  • Enprom - Wolni Strzelcy 5 : 0
  • Enprom - Juniorzy Świtu 4 : 8
    Ziółko M 1, Funek A 1, Urbańczyk 1, Dąbek D 1 - Piskorz P 7, Bodzenta A 1
  • Andalaro - El-Mar 12 : 4
    Mroziński D 4, Molik D 3, Gawęcki P 2, Zając M 1, Ramut W 1, Rusinek 1 - Jachym T 2, Dyba P 1, Kocot G 1
  • BEVip - Rodo 5 : 10
    Kuciel D 3, Kardas D 1, Zelech K 1 - Żbik P 4, Lasoń M 2, Kocot S 2, Noworyta A 1, Żbik Ł 1
  • Juniorzy Świtu - Wolni Strzelcy 5 : 0
  • Oczami Kibica - Andalaro 5 : 0
  • El-Mar - Oczami Kibica 8 : 2
    Dyba P 3, Paluch M 3, Kocot G 2 - Wilk M 1, Wróbel D 1
  • Juniorzy Świtu - Ruch Młoszowa 8 : 2
    Piskorz P 6, Godyń J 1, Bisaga D 1 - Pstrucha K 1, Tomal A 1
  • Andalaro - Drużyna Samorządowa 11 : 5
    Gawęcki P 6, Ramut W 2, Mroziński D 1, Molik D 1, Marszałek M 1 - Maciejowski R 3, Szpunar G 2
  • Rodo - Wolni Strzelcy 5 : 0
  • El-Mar - BEVip 11 : 3
    Dyba P 4, Jachym T 2, Kocot G 2, Kurek M 2, Paluch M 1 - Piekarczyk M 2, Kuciel D 1
  • Enprom - Ruch Młoszowa 6 : 6
    Ziółko M 5, Dąbek D 1 - Tomal A 3, Porębski D 2, Pstrucha K 1
  • BEVip - Wolni Strzelcy 4 : 11
    Piekarczyk M 2, Zelech K 1, Szymański S 1 - Księżyc K 6, Mitoński B 3, Sonik K 2
  • Oczami Kibica - Juniorzy Świtu 4 : 11
    Wilk M 2, Stopa K 1, Wróbel D 1 - Piskorz P 7, Bodzenta A 3, Kalemba D 1
  • El-Mar - Drużyna Samorządowa 2 : 3
    Kocot G 2 - Maciejowski R 2, Deryniowski P 1
  • Wolni Strzelcy - Ruch Młoszowa 2 : 4
    Księżyc K 2 - Krauz M 2, Dym S 1, Pstrucha K 1
  • Andalaro - Juniorzy Świtu 8 : 8
    Mroziński D 3, Molik D 2, Gawęcki P 1, Marszałek M 1, Zając M 1 - Piskorz P 6, Wolak K 2
  • Andalaro - Enprom 8 : 4
    Gawęcki P 3, Zając M 3, Molik D 1, Mroziński D 1 - Funek A 3, Ziółko M 1
  • Ruch Młoszowa - Rodo 6 : 2
    Pocwa R 4, Tomal A 2 - Lasoń M 2
  • Oczami Kibica - BEVip 4 : 4
    Stopa K 2, Wróbel D 1, Halota H 1 - Zelech K 3, Piekarczyk M 1
  • Juniorzy Świtu - Rodo 8 : 1
    Piskorz P 5, Kalemba D 2, Bisaga D 1 - Żbik P 1
  • Wolni Strzelcy - El-Mar 4 : 5
    Księżyc K 2, Mitoński B 2 - Dyba P 2, Jachym T 1, Kryszczak D 1, Kocot G 1
  • Ruch Młoszowa - Drużyna Samorządowa 8 : 3
    Ostrowski K 3, Pocwa R 2, Tomal A 1, Tokarz M 1, Czarnik T 1 - Maciejowski R 1, Czyż P 1, Deryniowski P 1
  • BEVip - Drużyna Samorządowa 4 : 5
    Piekarczyk M 1, Małodobry G 1, Zelech K 1, Kardas D 1 - Maciejowski R 2, Pałka T 2, Deryniowski P 1
  • Enprom - Oczami Kibica 13 : 4
    Dąbek D 4, Ziółko M 4, Funek A 3, Urbańczyk 1, Cyran 1 - Stopa K 1, Halota H 1, Bogacki M 1, Mucha J 1
  • Andalaro - Rodo 9 : 4
    Mroziński D 5, Gawęcki P 3, Marszałek M 1 - Żbik P 2, Żbik Ł 1, Bicz K 1
  • Juniorzy Świtu - Wolni Strzelcy 4 : 4
    Piskorz P 4 - Księżyc K 4
  • Enprom - Rodo 4 : 10
    Ziółko M 2, Nazimek Ł 1, Dąbek D 1 - Żbik P 4, Kocot S 2, Lasoń M 2, Bicz K 1, Noworyta A 1
  • Ruch Młoszowa - El-Mar 10 : 2
    Pocwa R 4, Dym S 2, Tomal A 2, Kardas M 1, Kolmajer P 1 - Dyba P 1, Bogusz A 1
  • BEVip - Enprom 5 : 10
    Szymański S 2, Kardas D 1, Małodobry G 1, Zelech K 1 - Ziółko M 3, Dąbek D 3, Funek A 3, Nazimek Ł 1
  • Drużyna Samorządowa - Juniorzy Świtu 7 : 5
    Deryniowski P 3, Liptak N 2, Szpunar G 1, Godyń A 1 - Piskorz P 3, Kalemba D 2
  • Andalaro - Wolni Strzelcy 6 : 5
    Gawęcki P 3, Molik D 2, Mroziński D 1 - Księżyc K 2, Wożniak D 1, Sonik K 1, Mitoński B 1
  • Wolni Strzelcy - Oczami Kibica 23 : 3
    Księżyc K 15, Wożniak D 3, Mitoński B 3, Dziedziak K 2 - Mucha J 1, Stopa K 1, Halota H 1
  • El-Mar - Enprom 9 : 10
    Paluch M 2, Dyba P 2, Jaworski M 2, Bogusz A 1, Jachym T 1, Kryszczak D 1 - Dąbek D 7, Funek A 3
  • Drużyna Samorządowa - Rodo 5 : 3
    Maciejowski R 3, Szpunar G 1, Deryniowski P 1 - Kocot S 2, Żbik P 1
  • Wolni Strzelcy - Ruch Młoszowa 6 : 4
    Księżyc K 3, Dziedziak K 2, Wożniak D 1 - Dym S 1, Tokarz M 1, Kolmajer P 1, Tomal A 1
  • El-Mar - Rodo 1 : 12
    Bogusz A 1 - Noworyta A 6, Dudek K 2, Żbik Ł 1, Kocot S 1, Bicz K 1, Lasoń M 1
  • Andalaro - BEVip 11 : 1
    Molik D 5, Gawęcki P 3, Marszałek M 1, Zając M 1, Mroziński D 1 - Kardas S 1
  • BEVip - Juniorzy Świtu 3 : 10
    Zelech K 1, Kardas S 1, Szymański S 1 - Piskorz P 4, Kalemba D 3, Bodzenta A 2, Wolak K 1
  • Wolni Strzelcy - Drużyna Samorządowa 4 : 5
    Wożniak D 2, Sonik K 1, Mucha K 1 - Deryniowski P 2, Żbik K 2, Baranowski A 1
  • Rodo - Oczami Kibica 10 : 2
    Żbik P 4, Noworyta A 3, Żbik Ł 2, Lasoń M 1 - Stopa K 1, Bogacki M 1
  • BEVip - Rodo 5 : 10
    Piekarczyk M 4, Mucha K 1 - Żbik P 5, Kocot S 2, Żbik Ł 1, Bicz K 1, Ryba J 1
  • Enprom - Wolni Strzelcy 4 : 12
    Dąbek D 2, Nazimek Ł 1, Ziółko M 1 - Księżyc K 5, Wożniak D 2, Mitoński B 2, Sonik K 2, Dziedziak K 1
  • Andalaro - Ruch Młoszowa 11 : 8
    Mroziński D 4, Marszałek M 3, Molik D 2, Gawęcki P 2 - Pstrucha K 4, Tomal A 3, Dym S 1
  • Juniorzy Świtu - Rodo 1 : 8
    Kalemba D 1 - Żbik P 3, Noworyta A 2, Lasoń M 2, Bicz K 1
  • Wolni Strzelcy - Oczami Kibica 9 : 0
    Wożniak D 6, Księżyc K 3
  • El-Mar - Andalaro 3 : 11
    Paluch M 2, Dyba P 1 - Mroziński D 5, Molik D 2, Zając M 2, Gawęcki P 2
  • Ruch Młoszowa - Oczami Kibica 7 : 3
    Kolmajer P 2, Pstrucha K 1, Tokarz M 1, Czub M 1, Dym S 1, Kardas M 1 - Stopa A 1, Stopa K 1, Bogacki M 1
  • Enprom - Rodo 10 : 6
    Ziółko M 3, Dąbek D 3, Funek A 2, Kanclerz M 2 - Żbik P 4, Żbik Ł 2
  • Drużyna Samorządowa - Wolni Strzelcy 4 : 2
    Liptak N 1, Maciejowski R 1, Deryniowski P 1, Baranowski A 1 - Księżyc K 1, Dziedziak K 1
  • El-Mar - Wolni Strzelcy 2 : 4
    Kurek M 1, Jachym T 1 - Księżyc K 2, Mitoński B 1, Wożniak D 1
  • BEVip - Ruch Młoszowa 1 : 9
    Zelech K 1 - Pstrucha K 4, Dym S 3, Kardas M 2
  • Rodo - Drużyna Samorządowa 6 : 3
    Kocot S 3, Lasoń M 1, Żbik P 1, Lasoń P 1 - Maciejowski R 1, Deryniowski P 1, Godyń A 1
  • Wolni Strzelcy - BEVip 8 : 1
    Księżyc K 5, Mitoński B 1, Sonik K 1, Dziedziak K 1 - Piekarczyk M 1
  • Andalaro - Rodo 10 : 5
    Mroziński D 3, Gawęcki P 3, Molik D 2, Ramut W 1, Zając M 1 - Lasoń M 3, Noworyta A 1, Kocot S 1
  • Enprom - El-Mar 8 : 8
    Ziółko M 4, Kanclerz M 2, Walczak T 1, Stryczek T 1 - Dyba P 4, Kurek M 2, Paluch M 2
  • Rodo - Oczami Kibica 7 : 2
    Żbik P 6, Kłeczek Ł 1 - Stopa K 2
  • Juniorzy Świtu - El-Mar 11 : 7
    Kalemba D 5, Bodzenta A 5, Bisaga D 1 - Dyba P 3, Paluch M 2, Kurek M 1, Jachym T 1
  • Oczami Kibica - Drużyna Samorządowa 5 : 11
    Mucha J 2, Stopa K 2, Gęślicki D 1 - Deryniowski P 5, Szpunar G 4, Godyń M 1, Maciejowski R 1
  • Andalaro - Wolni Strzelcy 9 : 1
    Molik D 3, Marszałek M 2, Gawęcki P 2, Zając M 1, Mroziński D 1 - Księżyc K 1
  • Ruch Młoszowa - Rodo 4 : 8
    Tomal A 2, Babiarz W 1, Kolmajer P 1 - Żbik P 3, Noworyta A 2, Kocot S 2, Żbik Ł 1
  • Wolni Strzelcy - Rodo 7 : 3
    Księżyc K 3, Sonik K 3, Wożniak D 1 - Żbik P 1, Lasoń M 1, Dudek K 1
  • BEVip - Enprom 5 : 10
    Piekarczyk M 1, Kardas D 1, Mucha K 1, Szymański D 1, Turkot S 1 - Dąbek D 3, Nazimek Ł 3, Funek A 2, Kanclerz M 2
  • El-Mar - Drużyna Samorządowa 8 : 8
    Jaworski M 4, Dyba P 3, Jachym T 1 - Deryniowski P 4, Liptak N 2, Maciejowski R 1, Godyń A 1
  • Ruch Młoszowa - Juniorzy Świtu 7 : 4
    Babiarz W 4, Pstrucha K 1, Tomal A 1, Kolmajer P 1 - Kalemba D 3, Bodzenta A 1
  • Andalaro - Oczami Kibica 13 : 0
    Gawęcki P 4, Mroziński D 4, Marszałek M 3, Molik D 1, Zając M 1
  • Juniorzy Świtu - Oczami Kibica 7 : 4
    Kalemba D 3, Godyń J 2, Kania O 1, Bodzenta A 1 - Stopa K 3, Gęślicki D 1
  • El-Mar - Ruch Młoszowa 5 : 4
    Smyrczak T 1, Dyba P 1, Jachym T 1, Dzikowski D 1, Jaworski M 1 - Kardas M 2, Ostrowski K 2
  • Drużyna Samorządowa - BEVip 8 : 4
    Deryniowski P 3, Maciejowski R 3, Godyń A 1, Liptak N 1 - Małodobry G 2, Piekarczyk M 2
  • Andalaro - Enprom 9 : 5
    Marszałek M 3, Gawęcki P 2, Mroziński D 2, Zając M 1, Molik D 1 - Funek A 2, Dąbek D 2, Kanclerz M 1
  • Oczami Kibica - El-Mar 4 : 4
    Gęślicki D 2, Bogacki M 1, Seta B 1 - Paluch M 2, Kurek M 2
  • Andalaro - BEVip 9 : 1
    Molik D 3, Marszałek M 2, Mroziński D 2, Zając M 2 - Szymański D 1
  • Drużyna Samorządowa - Juniorzy Świtu 5 : 7
    Deryniowski P 3, Maciejowski R 2 - Kalemba D 3, Kania O 2, Bisaga D 1, Bodzenta A 1
  • Ruch Młoszowa - Enprom 5 : 9
    Dym S 1, Tomal A 1, Pstrucha K 1, Babiarz W 1, Tokarz M 1 - Kanclerz M 5, Funek A 3, Walczak T 1
  • El-Mar - BEVip 4 : 7
    Paluch M 2, Gaj T 1, Dyba P 1 - Piekarczyk M 2, Zelech K 2, Kardas D 1, Mucha K 1, Turkot S 1
  • Juniorzy Świtu - Enprom 6 : 5
    Bodzenta A 4, Bisaga D 1, Żak J 1 - Kanclerz M 2, Funek A 2, Walczak T 1
  • Ruch Młoszowa - Oczami Kibica 3 : 5
    Tomal A 2, Pstrucha K 1 - Stopa K 2, Gęślicki D 2, Bogacki M 1
  • Juniorzy Świtu - BEVip 6 : 4
    Kalemba D 2, Bisaga D 1, Wolak K 1, Bodzenta A 1, Obodziński J 1 - Turkot S 2, Piekarczyk M 1, Zelech K 1
  • Andalaro - Drużyna Samorządowa 10 : 4
    Marszałek M 4, Mroziński D 3, Molik D 2, Ramut W 1 - Deryniowski P 2, Liptak N 1, Czyż P 1
  • Drużyna Samorządowa - Ruch Młoszowa 6 : 4
    Maciejowski R 2, Deryniowski P 2, Godyń A 1, Baranowski A 1 - Czub M 2, Tokarz M 1, Tomal A 1
  • Andalaro - Juniorzy Świtu 11 : 5
    Gawęcki P 4, Mroziński D 4, Molik D 1, Ramut W 1, Zając M 1 - Kalemba D 4, Godyń J 1
  • Enprom - Oczami Kibica 11 : 5
    Kanclerz M 3, Urbańczyk 2, Ziółko M 2, Funek A 1, Nazimek Ł 1, Walczak T 1, Czarnik J 1 - Mucha J 3, Wróbel D 1, Stopa K 1
  • BEVip - Oczami Kibica 6 : 2
    Piekarczyk M 4, Kardas D 1, Szymański S 1 - Bogacki M 2
  • Juniorzy Świtu - El-Mar 7 : 5
    Kalemba D 4, Wolak K 3 - Żbik P 5
  • Andalaro - Ruch Młoszowa 8 : 5
    Gawęcki P 4, Mroziński D 3, Ramut W 1 - Pstrucha K 2, Kardas M 1, Tokarz M 1, Babiarz W 1
  • Drużyna Samorządowa - Enprom 17 : 0
    Godyń A 5, Liptak N 5, Baranowski A 2, Maciejowski R 2, Deryniowski P 2, Czyż P 1

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
Optilux Lewiatan Jurajskie Autoswiatlo Elektrosystem KW Czatkowice Dormed Base system Krispol Krispol