Wyniki meczów ENPROM FUTSAL LEAGUE 2020

21/01/2020 08:41

Wyniki - Enprom Futsal League 2019/20

  • Enprom - Piekarnia Cukiernia ATU 11 : 7
    Księżyc K 4, Marszałek J 2, Wąchol P 2, Jacek P 1, Derejko K 1, Mirek B 1 - Małodobry T 2, Kłeczek Ł 2, Lasoń M 2, Żbik P 1
  • Andalaro - Magic Sport 7 : 3
    Gawęcki P 2, Molik D 2, Deryniowski P 2, Mroziński D 1 - Czub M 1, Kołodziejczyk K 1, Przepiórka D 1
  • Magic Sport - Intergalactic Boys 3 : 3
    Krauz M 2, Dym S 1 - Chudek D 1, Kowal S 1, Feliksik B 1
  • LA. Zabawa - Enprom 0 : 5
  • Oczami Kibica - Gallowie 2 : 6
    Kania O 1, Mucha J 1 - Bloch K 2, Pacwa R 1, Andrzej T 1, Dyląg K 1, Tomal W 1
  • Andalaro - Piekarnia Cukiernia ATU 12 : 5
    Gawęcki P 7, Molik D 3, Mroziński D 1, Dąbek D 1 - Noworyta A 2, Małodobry T 2, Kłeczek Ł 1
  • Tabela - Enprom Futsal League 2019/20

    Pozycja Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki strzelone Bramki stracone Punkty
    1 Enprom 10 10 0 0 76 39 30
    2 Andalaro 10 9 0 1 104 47 27
    3 Magic Sport 10 6 1 3 49 30 19
    4 Piekarnia Cukiernia ATU 10 3 1 6 49 58 10
    5 Oczami Kibica 9 3 1 5 36 50 10
    6 Gallowie 9 3 0 6 30 44 9
    7 LA. Zabawa 9 2 0 7 32 56 6
    8 Intergalactic Boys 9 0 1 8 31 83 1
  • Strzelcy - Enprom Futsal League 2019/20

    # Nazwisko Imie Drużyna Bramki  
    1 Gawęcki Paweł Andalaro 35  
    2 Księżyc Krzysztof Enprom 26  
    3 Mroziński Daniel Andalaro 18  
    4 Molik Dariusz Andalaro 16  
    5 Krauz Michał Magic Sport 15  
    6 Deryniowski Piotr Andalaro 14  
    7 Wąchol Paweł Enprom 13  
    8 Kłeczek Łukasz Piekarnia Cukiernia ATU 13  
    9 Jacek Pawlak Enprom 12  
    10 Zając Michał Andalaro 9  
    11 Kowal Szymon Intergalactic Boys 9  
    12 Andrzej Tomal Gallowie 9  
    13 Skwarczyński Dawid LA. Zabawa 9  
    14 Rumian M LA. Zabawa 9  
    15 Żbik Piotr Piekarnia Cukiernia ATU 9  
    16 Dąbek Dominik Andalaro 9  
    17 Kania Oskar Oczami Kibica 8  
    18 Kardas Marcin Magic Sport 8  
    19 Chudek Dawid Intergalactic Boys 8  
    20 Skórzewski Adam Magic Sport 7  
    21 Czub Maciej Magic Sport 7  
    22 Żbik Łukasz Piekarnia Cukiernia ATU 6  
    23 Noworyta Adam Piekarnia Cukiernia ATU 5  
    24 Wach M LA. Zabawa 5  
    25 Ziółko Mateusz Enprom 5  
    26 Lasoń Mateusz Piekarnia Cukiernia ATU 5  
    27 Bogacki Michał Oczami Kibica 4  
    28 Małocha Kacper Oczami Kibica 4  
    29 Górkowski Łukasz Magic Sport 4  
    30 Kochański Sławomir Intergalactic Boys 4


Wyniki meczów  ENPROM FUTSAL LEAGUE 2020

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
Almax artfoods Columbus Energy Enprom Optilux MTW Hurtownia Materiałówka Petecki Dach Mar Melba Jurajskie Autoswiatlo Smolka Elektrosystem Base system