Podziękowanie dla Firmy Columbus .

24/05/2020 10:33

Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Krzeszowice składa serdeczne podziękowania Firmie Columbus Energy za wsparcie finansowe bloku imprez rekreacyjno - sportowych , zawodów , turniejów oraz zajęć treningowych . Podziękowania kierujemy na ręce Pana Dawida Zielińskiego Prezesa Firmy Columbus od naszych wszystkich zawodniczek i zawodników.. Rodziców , Zarządu Klubu , Pani Kingi Afonin oraz Pana Jana Łoboza - kierowników naszych drużyn.
Wojciech Kardas - prezes UKS Jedynka Krzeszowice .

" Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi."
Jan Paweł II

Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus . Podziękowanie  dla Firmy Columbus .