IV Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-13 już za 30 dni - 2/3 grudnia

29/10/2017 18:25

Jeszcze miesiąc pozostał do IV Międzynarodowego Mikołajkowego Turnieju halowej piłki nożnej dziewcząt U- 2005 pod patronatem Ministra Sportu I Turystyki Witolda Bańki , Starosty Powiatu Krakowskiego Wojciecha Pałki oraz Burmistrza Gminy Wacława Gregorczyka .
Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.
Jeszcze tylko miesiąc pozostał do turnieju piłki nożnej dziewcząt w kategorii U- 2005 . Turniej rozgrywany jest 2/3 grudnia 2017 r. na hali widowiskowo sportowej w Krzeszowicach przez 2 dni..
Dla drużyn dojeżdżających z daleka istnieje możliwość bezpłatnego noclegu w szkole na materacach wojskowych.
Do turnieju zgłosiły się po 4 drużyny z Czech i ze Słowacji. Gorąco zapraszamy również drużyny z Węgier na nasz turniej.Zostały jeszcze 3 miejsca.
Szczegółowe informacje pod numerem 696459906 - Kardas Wojciech , adres mail kardaswojtek1@gmail.com