Strzelcy - Enprom Liga Orlikowa 2019


# Nazwisko Imie Drużyna Bramki
1 Ziółko Mateusz Enprom 35
2 Kurek Patryk Intergalactic Boys 19
3 Kłeczek Łukasz Piekarnia Cukiernia ATU 16
4 Wąchol Paweł Enprom 15
5 Stopa Karol Oczami Kibica 15
6 Kalemba Daniel Juniorzy Amatorzy 14
7 Kochański Sławomir Intergalactic Boys 14
8 Żbik Piotr Piekarnia Cukiernia ATU 12
9 Kania Oskar Juniorzy Amatorzy 11
10 Kowal Szymon Intergalactic Boys 10
11 Bisaga Daniel Juniorzy Amatorzy 9
12 Kubica Dawid Juniorzy Amatorzy 9
13 Dworzecki Tytus Intergalactic Boys 9
14 Liptak Norbert Drużyna Samorządowa 9
15 Zając Michał Drużyna Samorządowa 9
16 Bodzęta Antoni Juniorzy Amatorzy 8
17 Żbik Kacper Piekarnia Cukiernia ATU 7
18 Dąbek Dominik Enprom 7
19 Letner Patryk Enprom 7
20 Jaworski Maciej Piekarnia Cukiernia ATU 6
21 Łoboz Jan Enprom 5
22 Piskorz Paweł Piekarnia Cukiernia ATU 5
23 Bogacki Michał Oczami Kibica 5
24 Godyń Adam Drużyna Samorządowa 5
25 Wilk Michał Oczami Kibica 4
26 Majchrzak Robert Gumowe Orły 4
27 Godyń Michał Drużyna Samorządowa 4
28 Pałka Michał Piekarnia Cukiernia ATU 4
29 Wieczorek Szymon Intergalactic Boys 4
30 Kwaśniewski Jakub Juniorzy Amatorzy 4
31 Turkot Szymon Enprom 3
32 Bicz Krystian Piekarnia Cukiernia ATU 3
33 Afonin Mateusz Oczami Kibica 3
34 Kłeczek Wojciech Gumowe Orły 3
35 Dzidek Jakub Gumowe Orły 3
36 Szpunar Grzegorz Drużyna Samorządowa 3
37 Urbańczyk Wiktor Enprom 3
38 Bigaj Krystian Oczami Kibica 3
39 Klocek Intergalactic Boys 3
40 Halota Hubert Oczami Kibica 2
41 Mucha Jakub Oczami Kibica 2
42 Wróbel Damian Oczami Kibica 2
43 Wróbel Dawid Gumowe Orły 2
44 Czyż Paweł Drużyna Samorządowa 2
45 Fuchacz Adrian Intergalactic Boys 2
46 Wąchal Tomasz Enprom 1
47 Kosowski Mateusz Piekarnia Cukiernia ATU 1
48 Janik Piotr Piekarnia Cukiernia ATU 1
49 Kołacz Kacper Piekarnia Cukiernia ATU 1
50 Grochal Mateusz Piekarnia Cukiernia ATU 1
51 Wolak Karol Juniorzy Amatorzy 1
52 Puchalski Damian Gumowe Orły 1
53 Knapczyk Arkadiusz Gumowe Orły 1
54 Surówka Jakub Gumowe Orły 1
55 Deryniowski Piotr Drużyna Samorządowa 1
56 Maciejowski Robert Drużyna Samorządowa 1
57 Gaj Jakub Drużyna Samorządowa 1
58 Dudek Marcel Piekarnia Cukiernia ATU 1
59 Górecki Damian Oczami Kibica 1
60 Zelech Kacper Oczami Kibica 1
61 Kocot Sebastian Piekarnia Cukiernia ATU 1
62 Baranowski Artur Drużyna Samorządowa 1

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
Optilux Lewiatan Jurajskie Autoswiatlo Elektrosystem KW Czatkowice Dormed Base system Krispol Krispol