Wyniki - Complex Liga Orlikowa 2016


  • Jutrzenka Ostrężnica - JOTPE 5 : 9
    Kopeć K 2, Węgrzyn T 1, Pacura M 1, Wójcik K 1 - Letner P 4, Kołodziej M 3, Patej P 1, Mucha K 1
  • Melba - Complex 5 : 10
    Guz K 3, Gwizdała G 2 - Liptak N 5, Dąbek D 3, Szpunar G 1, Podobiński K 1
  • Base System - Kaprin 20 : 11
    żbik P 9, Noworyta A 7, Dudek D 3, Bicz K 1 - Marszałek J 4, Wąchol P 4, Małodobry T 2, Kaczkowski A 1
  • Melba - Base System 4 : 10
  • Jutrzenka Ostrężnica - Świt 0 : 5
  • Kaprin - JOTPE 0 : 5
  • Phoenix - JOTPE 0 : 5
  • Complex - JOTPE 5 : 3
    Liptak N 2, Dąbek D 2, Urbańczyk W 1 - Radomski M 2, Chlebicki D 1
  • Melba - Kaprin 17 : 5
    Kowalczyk K 5, Kot J 4, Kot J 4, Gwizdała G 1 - Wąchol P 5
  • Complex - Świt 5 : 0
  • Base System - Phoenix 21 : 2
    Noworyta A 8, żbik P 8, Żbik K 4, Kozub K 1 - Ziarkowski B 1, Kurdziel M 1
  • Kaprin - Świt 17 : 6
    Wąchol P 7, Marszałek J 4, Masłowski F 3, Zdziech J 2, samobójcza 1 - Kobierecki D 4, Ślusarczyk P 1, OBodziński J 1
  • Jutrzenka Ostrężnica - Complex 6 : 12
    Kopeć K 3, Węgrzyn T 2, Ornacki Ł 1 - Zając M 4, Liptak N 3, Funek A 3, Deryniowski P 2
  • JOTPE - Melba 2 : 5
    Radomski M 2 - Kot J 2, Kowalczyk K 2, Kot J 1
  • Świt - Phoenix 15 : 1
    Kobierecki D 4, Piskorz P 4, Jaworski M 3, Bisaga D 2, OBodziński J 2 - Dziedziak K 1
  • Jutrzenka Ostrężnica - Melba 3 : 5
    Standera M 2, Pacura M 1 - Kot J 2, Kowalczyk K 1, Guz K 1, Górecki Ł 1
  • Kaprin - Complex 7 : 5
    Marszałek J 4, Małodobry T 2, Żbik Ł 1 - Mędrala A 2, Liptak N 2, Deryniowski P 1
  • JOTPE - Base System 5 : 6
    Kołodziejczyk M 2, Chlebicki D 1, Mucha K 1, Mucha M 1 - Grochol M 4, Noworyta A 1, żbik P 1
  • Świt - Melba 7 : 7
    Piskorz P 3, OBodziński J 2, Kobierecki D 1, Ślusarczyk P 1 - Kot J 2, Kowalczyk K 2, Górecki Ł 2, Gwizdała G 1
  • Jutrzenka Ostrężnica - Kaprin 6 : 6
    Kołodziejczyk P 3, Pacura M 1, Kopeć K 1, Ornacki Ł 1 - Wąchol P 3, Masłowski F 1, Marszałek J 1, Żbik Ł 1
  • Phoenix - Complex 9 : 11
    Stopa K 5, Dziedziak K 2, Hrycaniuk P 1, Stach M 1 - Urbańczyk W 3, Funek A 3, Dąbek D 3, Liptak N 2
  • Complex - Base System 5 : 8
    Dąbek D 2, Liptak N 1, Deryniowski P 1, Funek A 1 - żbik P 4, Noworyta A 2, Bicz K 1, Grochol M 1
  • Ren Pol - JOTPE 12 : 4
    Skotniczny D 4, Malik P 3, Żych K 3, Sołtys M 1 - Patej P 2, Lacher M 2
  • Kaprin - Phoenix 10 : 1
    Wąchol P 3, Masłowski F 2, Marszałek J 2, Zdziech J 1, Żbik Ł 1, Sarnek R 1 - Hrycaniuk P 1
  • Base System - Jutrzenka Ostrężnica 4 : 8
    Noworyta A 2, Bicz K 1, żbik P 1 - Węgrzyn T 3, Łuszcz P 3, Kopeć K 1, Kozak J 1
  • Phoenix - Świt 6 : 9
    Stopa K 4, 2, Afonin M 1, Dziedziak K 1 - Jaworski M 2, Bisaga D 2, Afonin M 2, Piskorz P 1, Kobierecki D 1, Godyń J 1
  • JOTPE - Kaprin 8 : 8
    Mucha K 3, Kawala M 3, Lacher M 1, Kołodziejczyk M 1 - Masłowski F 3, Wąchol P 2, Zdziech J 1
  • Ren Pol - Complex 7 : 8
    Malik P 3, Nowotarski M 1, Żych K 1, Skalny M 1, Bazarnik D 1 - Dąbek D 4, Mędrala A 2, Szpunar G 1, Urbańczyk W 1
  • Melba - Phoenix 10 : 4
    Kot J 4, Gwizdała G 3, Górecki Ł 1, Guz K 1, Gaweł R 1 - Olesiński D 2, Hrycaniuk P 1, Skotniczny M 1
  • JOTPE - Świt 8 : 6
    Kołodziejczyk M 2, Kawala M 2, Patej P 1, Ryba M 1, Lacher M 1, Mucha K 1 - Piskorz P 4, Kalemba B 2
  • Complex - Phoenix 16 : 9
    Funek A 5, Dąbek D 4, Mędrala A 3, Deryniowski P 2, Szpunar G 1, Podobiński K 1 - Stach M 3, Stopa K 2, Olesiński D 2, Pączek P 1, Hrycaniuk P 1
  • Kaprin - Base System 6 : 5
    Marszałek J 3, Wąchol P 2, Żbik Ł 1 - Noworyta A 2, Bicz K 2, Masłowski F 1
  • Melba - Jutrzenka Ostrężnica 11 : 6
    Kowalczyk K 5, Kot J 2, Filar B 1, Kot J 1, Guz K 1, Jania J 1 - Łuszcz P 2, Węgrzyn T 2, Ornacki Ł 1, Kopeć K 1
  • Phoenix - Ren Pol 9 : 4
    Stopa K 3, Górecki O 2, Stach M 2, Wójcik D 1, Olesiński D 1 - Malik P 3, Żych K 1
  • Phoenix - JOTPE 1 : 8
    Afonin M 1 - Lacher M 2, Chlebicki D 2, Ryba M 2, Patej P 1, Gaj J 1
  • Jutrzenka Ostrężnica - Kaprin 8 : 5
    Kopeć K 3, Pacura M 2, Kozak J 1, Ornacki Ł 1, Dura A 1 - Masłowski F 2, Wąchol P 1, Małodobry T 1, Głowacz M 1
  • Complex - Melba 3 : 6
    Deryniowski P 2, Mędrala A 1 - Kowalczyk K 3, Górecki Ł 2, Guz K 1
  • Świt - Base System 2 : 11
    Kobierecki D 1, Noworyta A 1 - Kozub K 3, Bicz K 2, Grochol M 2, żbik P 2, Pałka M 1, Obodziński J 1
  • JOTPE - Melba 4 : 7
    Ryba M 2, Chlebicki D 1, Gaj J 1 - Jankowski Ł 2, Kowalczyk K 2, Kot J 1, Górecki Ł 1, Guz K 1
  • Base System - Jutrzenka Ostrężnica 5 : 4
    Grochol M 1, Bicz K 1, Kozub K 1, Dudek D 1 - Łuszcz P 2, Pacura M 1, Ornacki Ł 1
  • Ren Pol - Świt 8 : 7
    Kwoka K 2, Malik P 2, Siuda M 1, Żych K 1, Skalny M 1, Wyrwik Ł 1 - Piskorz P 4, Kobierecki D 2, Jaworski M 1
  • Complex - Kaprin 8 : 13
    Deryniowski P 2, Urbańczyk W 2, Funek A 2, Liptak N 1, Zając M 1 - Wąchol P 6, Zdziech J 4, Marszałek J 3
  • Świt - Melba 2 : 9
    Piskorz P 1, Bisaga D 1 - Kowalczyk K 4, Mędrala M 3, Górecki Ł 1, Gaweł R 1
  • Jutrzenka Ostrężnica - Ren Pol 5 : 9
    Łuszcz P 2, Kopeć K 1, Pacura M 1, Tomasik P 1 - Skalny M 3, Żych K 1, Malik P 1, Kwoka K 1, Siuda M 1, Bazarnik D 1, Benmohad E 1
  • Base System - Complex 4 : 7
    Grochol M 2, Bicz K 1, Ciękosz S 1 - Zając M 2, Liptak N 2, Mędrala A 2, Funek A 1
  • Melba - Base System 9 : 6
    Kot J 3, Kowalczyk K 2, Górecki Ł 2, Kot J 2 - Noworyta A 2, Bicz K 1, Piecyk F 1, Ciękosz S 1, Wójcik D 1
  • Jutrzenka Ostrężnica - JOTPE 7 : 1
    Węgrzyn T 2, Łuszcz P 2, Ornacki Ł 2, Pacura M 1 - Chlebicki D 1
  • Kaprin - Ren Pol 8 : 9
    Wąchol P 3, Marszałek J 2, Żbik Ł 2, Ziembiński D 1 - Malik P 4, Benmohad E 2, Żych K 1, Kwoka K 1, Siuda M 1
  • Świt - Complex 6 : 14
    Ziarkowski B 2, Kobierecki D 2, OBodziński J 2 - Funek A 4, Deryniowski P 4, Liptak N 3, Mędrala A 2, Obodziński J 1
  • Melba - Kaprin 10 : 6
    Kowalczyk K 4, Górecki Ł 2, Galos Ł 1, Guz K 1, Jankowski Ł 1, Filar B 1 - Marszałek J 2, Kocot S 2, Wąchol P 1, Masłowski F 1
  • Jutrzenka Ostrężnica - Świt 4 : 2
    Kopeć K 1, Dudek S 1, Kozak J 1, Dura A 1 - Jaworski M 2
  • Complex - JOTPE 6 : 5
    Deryniowski P 2, Funek A 2, Liptak N 1, Urbańczyk W 1 - Chlebicki D 3, Kołodziejczyk M 1, Patej 1
  • Base System - Ren Pol 17 : 5
    Kozub K 6, Bicz K 5, Noworyta A 3, Piechowicz K 1 - Bazarnik D 2, Skalny N 2, Malik P 1
  • Melba - Ren Pol 4 : 2
    Galos Ł 2, Guz K 1, Kowalczyk K 1 - Malik P 1, Nowotarski M 1
  • Kaprin - Świt 12 : 6
    Marszałek J 5, Wąchol P 3, Zdziech J 2, Żbik Ł 1, Kocot S 1 - Kobierecki D 5, Ziarkowski B 1
  • Complex - Jutrzenka Ostrężnica 3 : 3
    Funek A 1, Mędrala A 1, Deryniowski P 1 - Kopeć K 1, Pacura M 1, Węgrzyn T 1
  • JOTPE - Base System 4 : 3
    Lacher M 2, Kołodziej M 1, Palewski K 1 - Grochol M 1, Bicz K 1, Piechowicz K 1
  • Phoenix - Jutrzenka Ostrężnica 0 : 5
  • Jutrzenka Ostrężnica - Phoenix 5 : 0
  • Base System - Phoenix 5 : 0
  • Kaprin - Phoenix 5 : 0
  • Melba - Phoenix 5 : 0

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Optilux Kipias Dachy Lewiatan Filar Alizka Squash&Fitness Club Orlen KK Jurajskie Polmak Elektrosystem Dormed Base system