Wyniki - Enprom Liga Orlikowa 2019


  • Enprom - Piekarnia Cukiernia ATU 9 : 4
    Ziółko M 5, Łoboz J 2, Dąbek D 2 - Żbik P 1, Janik P 1, Pałka M 1, Noworyta A 1
  • Gumowe Orły - Juniorzy Amatorzy 2 : 27
    Kłeczek W 1, Majchrzak K 1 - Kwaśniewski J 8, Kot M 7, Bodzęta A 5, Kalemba D 3, Kubica D 3, Wolak K 1
  • Intergalactic Boys - Oczami Kibica 4 : 3
    Kurek P 3, Dworzecki T 1 - Mucha J 1, Stopa K 1, Wilk M 1
  • Enprom - Drużyna Samorządowa 17 : 6
    Ziółko M 6, Dąbek D 4, Wąchol P 3, Letner P 2, Turkot S 1, Urbańczyk W 1 - Godyń A 2, Liptak N 1, Szpunar G 1, Deryniowski P 1, Pałka T 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Gumowe Orły 9 : 5
    Kocot S 4, Żbik P 2, Jaworski M 2, Małodobry T 1 - Knapczyk A 3, Wróbel D 1, Majchrzak R 1
  • Intergalactic Boys - Juniorzy Amatorzy 3 : 7
    Wieczorek S 2, Kochański S 1 - Kania O 3, Kwaśniewski J 3, Kubica D 1
  • Intergalactic Boys - Drużyna Samorządowa 10 : 7
    Kurek P 4, Kochański S 3, Kowal S 3 - Liptak N 3, Zając M 2, Kozak J 1, Deryniowski P 1
  • Enprom - Juniorzy Amatorzy 7 : 6
    Ziółko M 4, Wąchol P 1, Wąchal T 1, Dąbek D 1 - Kwaśniewski J 3, Kot M 2, Bisaga D 1
  • Oczami Kibica - Gumowe Orły 15 : 0
    Bogacki M 3, Stopa K 3, Wilk M 2, Górecki D 2, Wróbel D 2, Seta B 2, Halota H 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Intergalactic Boys 5 : 0
  • Juniorzy Amatorzy - Oczami Kibica 6 : 3
    Kubica D 3, Kwaśniewski J 3 - Wilk M 1, Stopa K 1, Afonin M 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Drużyna Samorządowa 9 : 3
    Jaworski M 2, Janik P 2, Małodobry T 2, Piskorz P 1, Bicz K 1, Grzebinoga R 1 - Zając M 2, Pałka T 1
  • Enprom - Gumowe Orły 19 : 2
    Ziółko M 7, Wąchol P 5, Letner P 4, Urbańczyk W 3 - Wróbel D 1, Dzidek J 1
  • Enprom - Intergalactic Boys 14 : 4
    Ziółko M 6, Dąbek D 5, Letner P 2, Łoboz J 1 - Kurek P 1, Kochański S 1, Kowal S 1, Dworzecki T 1
  • Gumowe Orły - Intergalactic Boys 3 : 12
    Dzidek J 1, Surówka J 1, Majchrzak R 1 - Kochański S 7, Wieczorek S 2, Kowal S 2, Kurek P 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Oczami Kibica 5 : 4
    Kłeczek Ł 2, Bicz K 1, Żbik P 1, Dudek M 1 - Wilk M 1, Mucha J 1, Wróbel D 1, Stopa K 1
  • Juniorzy Amatorzy - Drużyna Samorządowa 9 : 6
    Kwaśniewski J 4, Kalemba D 4, Bodzęta A 1 - Godyń M 3, Czyż P 2, Baranowski A 1
  • Drużyna Samorządowa - Intergalactic Boys 2 : 8
    Liptak N 2 - Klocek 3, Wieczorek S 2, Dworzecki T 2, Kurek P 1
  • Juniorzy Amatorzy - Piekarnia Cukiernia ATU 10 : 3
    Bisaga D 5, Kalemba D 2, Bodzęta A 1, Kubica D 1, Wolak K 1 - Pałka M 1, Kłeczek Ł 1, Kłeczek Ł 1
  • Drużyna Samorządowa - Gumowe Orły 8 : 4
    Zając M 4, Liptak N 2, Maciejowski R 1, Godyń A 1 - Majchrzak R 1, Wróbel D 1, Knapczyk A 1, Puchalski D 1
  • Enprom - Oczami Kibica 20 : 4
    Wąchol P 7, Ziółko M 5, Letner P 5, Dąbek D 2, Urbańczyk W 1 - Stopa K 3, Bogacki M 1
  • Intergalactic Boys - Gumowe Orły 23 : 3
    Kurek P 9, Kowal S 6, Kochański S 4, Dworzecki T 4 - Kłeczek W 3
  • Enprom - Piekarnia Cukiernia ATU 1 : 10
    Ziółko M 1 - Żbik P 3, Pałka M 3, Kłeczek Ł 2, Żbik K 1, Kocot S 1
  • Drużyna Samorządowa - Oczami Kibica 7 : 6
    Zając M 4, Liptak N 2, Godyń A 1 - Wilk M 3, Bogacki M 2, Stopa K 1
  • Gumowe Orły - Juniorzy Amatorzy 0 : 5
  • Intergalactic Boys - Piekarnia Cukiernia ATU 8 : 7
    Kurek P 4, Fuchacz A 2, Dworzecki T 1, Kochański S 1 - Żbik K 3, Kłeczek Ł 2, Żbik P 2
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Drużyna Samorządowa 7 : 3
    Kłeczek Ł 3, Żbik P 1, Żbik K 1, Piskorz P 1, Bicz K 1 - Liptak N 2, Szpunar G 1
  • Enprom - Juniorzy Amatorzy 9 : 5
    Wąchol P 6, Ziółko M 2, Urbańczyk W 1 - Kubica D 3, Bodzęta A 1, Kania O 1
  • Oczami Kibica - Gumowe Orły 6 : 1
    Stopa K 3, Zelech K 1, Mucha J 1, Afonin M 1 - Majchrzak R 1
  • Intergalactic Boys - Oczami Kibica 4 : 3
    Kurek P 2, Kowal S 1, Kochański S 1 - Halota H 1, Bogacki M 1, Stopa K 1
  • Gumowe Orły - Piekarnia Cukiernia ATU 3 : 14
    Dzidek J 2, Majchrzak R 1 - Jaworski M 6, Kłeczek Ł 4, Żbik K 2, Bicz K 1, Kosowski M 1
  • Enprom - Drużyna Samorządowa 10 : 5
    Ziółko M 7, Wąchal T 1, Wąchol P 1, Turkot S 1 - Godyń A 2, Deryniowski P 1, Liptak N 1, Zając M 1
  • Oczami Kibica - Juniorzy Amatorzy 3 : 12
    Bigaj K 3 - Kania O 5, Kalemba D 4, Bisaga D 2, Kubica D 1
  • Enprom - Intergalactic Boys 5 : 0
  • Enprom - Gumowe Orły 15 : 1
    Ziółko M 9, Łoboz J 3, Turkot S 2, Urbańczyk W 1 - Wróbel D 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Oczami Kibica 6 : 4
    Żbik P 3, Grochal M 1, Kołacz K 1, Janik P 1 - Bogacki M 1, Afonin M 1, Stopa K 1, Górecki D 1
  • Drużyna Samorządowa - Juniorzy Amatorzy 2 : 3
    Godyń M 1, Szpunar G 1 - Bisaga D 1, Kalemba D 1, Bodzęta A 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Juniorzy Amatorzy 7 : 3
    Piskorz P 4, Żbik P 2, Kłeczek Ł 1 - Kania O 1, Bisaga D 1, Kubica D 1
  • Drużyna Samorządowa - Oczami Kibica 3 : 7
    Godyń A 1, Szpunar G 1, Gaj J 1 - Stopa K 4, Wróbel D 1, Afonin M 1, Halota H 1
  • Intergalactic Boys - Juniorzy Amatorzy 2 : 14
    Dworzecki T 1, Kurek P 1 - Kania O 4, Bodzęta A 4, Kubica D 3, Kalemba D 3
  • Drużyna Samorządowa - Gumowe Orły 0 : 5
  • Enprom - Oczami Kibica 7 : 1
    Ziółko M 5, Wąchol P 1, Łoboz J 1 - Stopa K 1

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
Almax artfoods Columbus Energy Enprom Optilux MTW Hurtownia Materiałówka Petecki Dach Mar Melba Jurajskie Autoswiatlo Smolka Elektrosystem Base system