Wyniki - Amatorska Liga Orlikowa Krzeszowice 2018


  • KS. Czerna - Juniorzy Świtu 0 : 5
  • Petecki Team - Cukiernia Melba 5 : 0
  • El-Mar - Piekarnia Cukiernia ATU 8 : 6
    Gaj T 3, Kozera M 2, Kurek M 1, Borkowski F 1, Dudek K 1 - Grzebinoga R 3, Noworyta A 2, Janik P 1
  • Juniorzy Świtu - Drużyna Samorządowa 7 : 3
    Bisaga D 2, Bodzęta A 2, Obodziński J 2, Żak J 1 - Liptak N 2, Maciejowski R 1
  • KS. Czerna - Cukiernia Melba 0 : 5
    - Więcek M 5
  • KS. Czerna - Cukiernia Melba 0 : 5
  • Petecki Team - Drużyna Samorządowa 7 : 8
    Zając M 3, Deryniowski P 2, Marszałek J 1, Urbańczyk W 1 - Liptak N 4, Maciejowski R 3, Pałka T 1
  • Petecki Team - El-Mar 10 : 7
    Księżyc K 4, Deryniowski P 3, Marszałek J 2, Zając M 1 - Gaj T 4, Paluch M 3
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Juniorzy Świtu 10 : 6
    Dudek M 5, Grzebinoga R 2, Kłeczek Ł 1, Noworyta A 1, Janik P 1 - Bodzęta A 4, Bisaga D 1, Jaworski M 1
  • Cukiernia Melba - Petecki Team 0 : 5
  • Cukiernia Melba - El-Mar 0 : 5
  • KS. Czerna - El-Mar 5 : 10
    Urbańczyk K 5 - Biały M 10
  • Juniorzy Świtu - Cukiernia Melba 2 : 12
    Żak J 1, Kalemba D 1 - Kot J 6, Bok S 2, Guz K 2, Górecki Ł 1, Więcek G 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Petecki Team 5 : 0
    Turek M 5
  • Drużyna Samorządowa - Zakład Optyczny Optilux 5 : 6
    Maciejowski R 2, Pałka T 2, Liptak N 1 - Mitka K 2, Zięba M 2, Siuda M 1, Żych K 1
  • KS. Czerna - Drużyna Samorządowa 0 : 5
    - Baranowski A 5
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Cukiernia Melba 4 : 6
    Kłosowski M 1, Ścigalski M 1, Kłeczek Ł 1, Dudek M 1 - Bok S 3, Kot J 2, Kowalczyk K 1
  • El-Mar - Zakład Optyczny Optilux 5 : 0
    Afonin M 5
  • Juniorzy Świtu - Petecki Team 14 : 4
    Kalemba D 6, Bodzęta A 3, Jaworski M 3, Godyń J 1, Bisaga D 1 - Deryniowski P 2, Urbańczyk W 1, Księżyc K 1
  • KS. Czerna - Zakład Optyczny Optilux 6 : 5
    Bulek A 6 - Mitka K 3, Zięba M 2
  • Petecki Team - Cukiernia Melba 8 : 5
    Dąbek D 3, Wąchal P 2, Księżyc K 2, Ziółko M 1 - Jankowski Ł 2, Kowalczyk K 2, Górecki Ł 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Juniorzy Świtu 7 : 2
    Matusik P 2, Kłeczek Ł 2, Grondal Ł 1, Noworyta A 1, Ścigalski M 1 - Obodziński J 1, Kalemba D 1
  • Drużyna Samorządowa - El-Mar 5 : 5
    Liptak N 3, Godyń M 1, Czyż P 1 - Żbik P 2, Paluch M 1, Dyba P 1, Jachym T 1
  • KS. Czerna - Petecki Team 2 : 4
    Kołodziej M 1, Bulek M 1 - Funek A 3, Księżyc K 1
  • Cukiernia Melba - El-Mar 3 : 8
    Mędrala M 2, Kowalczyk K 1 - Żbik P 5, Dyba P 2, Paluch M 1
  • Juniorzy Świtu - Drużyna Samorządowa 3 : 7
    Obodziński J 1, Kalemba D 1, Kot M 1 - Pałka T 3, Liptak N 2, Czyż P 1, Godyń A 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Zakład Optyczny Optilux 8 : 4
    Żbik K 3, Dudek M 3, Noworyta A 1, Bicz K 1 - Skalny M 2, Mitka K 1, Pałka P 1
  • KS. Czerna - Piekarnia Cukiernia ATU 2 : 8
    Doła M 1, Bazarnik M 1 - Noworyta A 4, Dudek M 2, Kłeczek Ł 1, Janik P 1
  • Juniorzy Świtu - El-Mar 8 : 6
    Bogacki M 3, Kalemba D 2, Jaworski M 1, Bisaga D 1, Bodzęta A 1 - Żbik P 4, Żbik Ł 1, Kryszczak D 1
  • Cukiernia Melba - Zakład Optyczny Optilux 4 : 4
    Kowalczyk K 3, Bok S 1 - Izdebski M 3, Mitka K 1
  • Drużyna Samorządowa - Petecki Team 9 : 18
    Pałka T 3, Liptak N 3, Czyż P 2, Maciejowski R 1 - Ziółko M 7, Dąbek D 6, Księżyc K 4, Deryniowski P 1
  • KS. Czerna - Juniorzy Świtu 4 : 15
    Czarnik J 2, Bulek M 1, Bazarnik M 1 - Kalemba D 6, Kania O 4, Żak J 3, Bisaga D 2
  • Piekarnia Cukiernia ATU - El-Mar 6 : 4
    Kłeczek Ł 3, Janik P 1, Noworyta A 1, Dudek M 1 - Żbik P 1, Żbik Ł 1, Borkowski F 1, Siewniak R 1
  • Petecki Team - Zakład Optyczny Optilux 5 : 0
    Zając M 5
  • Drużyna Samorządowa - Cukiernia Melba 4 : 6
    Liptak N 2, Pałka T 1, Maciejowski R 1 - Kot J 2, Górecki Ł 2, Kowalczyk K 1, Guz K 1
  • KS. Czerna - Cukiernia Melba 1 : 15
    Bazarnik M 1 - Kot J 5, Kowalczyk K 3, Górecki Ł 2, Mędrala M 2, Więcek G 1, Bok S 1, Więcek M 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Drużyna Samorządowa 3 : 2
    Dudek M 2, Nowakowski 1 - Pałka T 1, Maciejowski R 1
  • Juniorzy Świtu - Zakład Optyczny Optilux 1 : 3
    Kalemba D 1 - Ślusarczyk K 3
  • El-Mar - Petecki Team 9 : 12
    Dyba P 4, Żbik P 3, Gaj T 1, Żbik Ł 1 - Ziółko M 4, Funek A 4, Zając M 2, Wąchal P 2
  • KS. Czerna - El-Mar 2 : 7
    Marek M 1, Bulek A 1 - Dyba P 2, Żbik Ł 2, Żbik P 2, Kurek M 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Petecki Team 6 : 14
    Dudek M 2, Noworyta A 2, Żbik K 1, Nowakowski 1 - Ziółko M 6, Dąbek D 4, Wąchal P 3, Zając M 1
  • Drużyna Samorządowa - Zakład Optyczny Optilux 3 : 0
    Liptak N 1, Pałka T 1, Maciejowski R 1
  • Juniorzy Świtu - Cukiernia Melba 4 : 8
    Obodziński J 2, Bisaga D 1, Kalemba D 1 - Guz K 3, Bok S 3, Kowalczyk K 2
  • KS. Czerna - Drużyna Samorządowa 2 : 3
    Czarnik J 1, Doła M 1 - Liptak N 1, Godyń A 1, Maciejowski R 1
  • El-Mar - Zakład Optyczny Optilux 10 : 1
    Gaj T 3, Kurek M 2, Jachym T 2, Dyba P 2, Żbik Ł 1 - Pałka P 1
  • Juniorzy Świtu - Petecki Team 5 : 9
    Obodziński J 4, Kalemba D 1 - Ziółko M 4, Zając M 2, Wąchal P 2, Księżyc K 1
  • Cukiernia Melba - Piekarnia Cukiernia ATU 2 : 1
    Guz K 1, Kowalczyk K 1 - Dudek M 1
  • Zakład Optyczny Optilux - KS. Czerna 4 : 2
    Izdebski M 2, Mitka K 1, Zięba M 1 - Bulek A 1, Chudek D 1
  • Cukiernia Melba - Petecki Team 6 : 4
    Bok S 1, Guz K 1, Więcek G 1, Kot J 1, Kot J 1, Kowalczyk K 1 - Dąbek D 1, Podobiński K 1, Ziółko M 1, Gawęcki P 1
  • Drużyna Samorządowa - El-Mar 8 : 4
    Pałka T 4, Liptak N 3, Godyń A 1 - Żbik Ł 1, Żbik P 1, Jachym T 1, Kurek M 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Juniorzy Świtu 6 : 1
    Dudek M 2, Noworyta A 2, Żbik K 1, Kłeczek Ł 1 - Kania O 1
  • KS. Czerna - Petecki Team 6 : 22
    Chudek D 2, Bulek A 2, Czarnik J 1, Godyń J 1 - Dąbek D 8, Księżyc K 5, Wąchal P 4, Gawęcki P 4, Zając M 1
  • El-Mar - Cukiernia Melba 5 : 10
    Siewniak R 3, Kurek M 1, Jachym T 1 - Kot J 3, Kowalczyk K 2, Górecki Ł 2, Guz K 1, Bok S 1, Więcek G 1
  • Juniorzy Świtu - Drużyna Samorządowa 4 : 5
    Obodziński J 1, Kania O 1, Bodzęta A 1, Kalemba D 1 - Czyż P 2, Liptak N 1, Kozak J 1, Pałka T 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Zakład Optyczny Optilux 2 : 3
    Żbik K 1, Nowakowski 1 - Ślusarczyk K 2, Izdebski M 1
  • KS. Czerna - Piekarnia Cukiernia ATU 4 : 6
    Chudek D 2, Bulek A 2 - Grzebinoga R 2, Dudek M 1, Noworyta A 1, Grochal M 1, Żbik K 1
  • Cukiernia Melba - Zakład Optyczny Optilux 10 : 2
    Kowalczyk K 5, Bok S 1, Guz K 1, Kot J 1, Kot J 1, Mędrala M 1 - Izdebski M 1, Molik D 1
  • Drużyna Samorządowa - Petecki Team 7 : 14
    Liptak N 3, Pałka T 1, Szpunar G 1, Godyń A 1, Godyń J 1 - Ziółko M 6, Dąbek D 3, Wąchal P 2, Księżyc K 2, Zając M 1
  • Juniorzy Świtu - El-Mar 12 : 7
    Obodziński J 6, Jaworski M 2, Kalemba D 2, Żak J 1, Bisaga D 1 - Biały M 3, Jachym T 2, Afonin M 1, Dyba P 1
  • Juniorzy Świtu - KS. Czerna 8 : 7
    Kalemba D 4, Bisaga D 2, Bodzęta A 1, Jaworski M 1 - Kopeć K 4, Bulek A 2, Bazarnik M 1
  • Cukiernia Melba - Drużyna Samorządowa 6 : 5
    Kot J 3, Górecki Ł 1, Kowalczyk K 1, Bok S 1 - Pałka T 2, Godyń M 1, Maciejowski R 1, Szpunar G 1
  • Petecki Team - Zakład Optyczny Optilux 13 : 7
    Ziółko M 7, Dąbek D 2, Wąchal P 2, Księżyc K 2 - Ślusarczyk K 3, Czak K 2, Izdebski M 1, Stala G 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - El-Mar 4 : 2
    Janik P 2, Kłosowski M 1, Dudek M 1 - Żbik P 1, Jachym T 1
  • KS. Czerna - Cukiernia Melba 5 : 10
    Bazarnik M 2, Bulek A 2, Kuć D 1 - Kot J 4, Kowalczyk K 3, Kot J 1, Górecki Ł 1, Mędrala M 1
  • El-Mar - Petecki Team 3 : 8
    Afonin M 1, Żbik Ł 1, Żbik P 1 - Ziółko M 3, Księżyc K 2, Marszałek J 1, Zając M 1, Wąchal P 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Drużyna Samorządowa 5 : 4
    Żbik K 2, Noworyta A 2, Dudek M 1 - Pałka T 2, Szpunar G 1, Czyż P 1
  • Juniorzy Świtu - Zakład Optyczny Optilux 9 : 10
    Kania O 3, Jaworski M 2, Obodziński J 2, Bodzęta A 2 - Izdebski M 4, Czak K 2, Ślusarczyk K 2, Pałka P 1, Zięba M 1
  • KS. Czerna - El-Mar 4 : 6
    Doła M 1, Chudek D 1, Urbańczyk K 1, Godyń J 1 - Żbik Ł 3, Borkowski F 1, Jachym T 1, Biały M 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Petecki Team 7 : 13
    Grzebinoga R 3, Bicz K 1, Dudek M 1, Kłeczek Ł 1, Ślusarczyk D 1 - Ziółko M 7, Księżyc K 3, Zając M 1, Wąchal P 1, Marszałek J 1
  • Drużyna Samorządowa - Zakład Optyczny Optilux 5 : 8
    Pałka T 3, Liptak N 1, Maciejowski R 1 - Czak K 4, Zięba M 1, Pałka P 1, Stala G 1, Ślusarczyk K 1
  • Juniorzy Świtu - Cukiernia Melba 2 : 7
    Kania O 1, Kalemba D 1 - Kot J 3, Kowalczyk K 2, Górecki Ł 1, Bok S 1
  • Drużyna Samorządowa - KS. Czerna 8 : 8
    Liptak N 3, Maciejowski R 3, Szpunar G 1, Godyń A 1 - Marek M 3, Bulek A 2, Bazarnik M 1, Godyń J 1, Marek A 1
  • Juniorzy Świtu - Petecki Team 6 : 16
    Kania O 2, Kalemba D 2, Obodziński J 1, Godyń J 1 - Ziółko M 6, Dąbek D 4, Księżyc K 3, Wąchal P 2, Zając M 1
  • El-Mar - Zakład Optyczny Optilux 4 : 8
    Żbik Ł 2, Biały M 1, Żbik P 1 - Czak K 3, Izdebski M 2, Ślusarczyk K 1, Zięba M 1, Pałka P 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Cukiernia Melba 3 : 7
    Tylek R 1, Bicz K 1, Dudek M 1 - Kot J 2, Kot J 1, Mędrala M 1, Górecki Ł 1, Bok S 1, Kowalczyk K 1

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
Optilux Jurajskie Autoswiatlo Elektrosystem Dormed Base system