Zakończenie ENPROM FUTSAL LEAGUE 2019/2020

24/05/2020 10:54

ENPROM Mistrzem Amatorskiej ENPROM FUTSAL LEAGUE 2019/2020 !!!

Drużyna ENPROM w zakończonym sezonie wygrała wszystkie swoje mecze zdobywając komplet punktów . Do samego końca deptała im po piętach drużyna ANDALARO , która broniła tytułu mistrzowskiego wywalczonego w poprzednim sezonie. Niestety w tym sezonie ENPROM wygrał z obrońcami tytułu mistrzowskiego oba spotkania i pewnie został Mistrzem Amatorskiej FUTSAL LEAGUE 2019/2020 .

We wczorajszym meczu kończącym sezon 2019/2020 pomiędzy obrońcami tytułu mistrzowskiego drużyną ANDALARO oraz pretendentem drużyną ENPROM zwycięstwo odnieśli ci drudzy mimo, że do przerwy przegrywali 0:3. Druga połowa to prawdziwa dominacja

ENPROMU , który zdobył aż sześć bramek nie tracąc ani jednej. Wynik końcowy 6:3 dla nowych mistrzów.

Na trzecim miejscu uplasowała się drużyna MAGIC SPORT.