Wyniki meczów Enprom Futsal League

07/12/2019 13:21

Terminarz - Enprom Futsal League 2019/20

Piątek 13.12.2019

  • 19:30 Piekarnia Cukiernia ATU : Oczami Kibica
  • 20:15 Magic Sport : Gallowie

Poniedziałek 16.12.2019

  • 20:00 Enprom : Andalaro
  • 20:45 LA. Zabawa : Intergalactic Boys

Wyniki - Enprom Futsal League 2019/20

  • Magic Sport - Enprom 2 : 5
    Ostrowski K 1, Krauz M 1 - Ziółko M 2, Jacek P 1, Wąchol P 1, br s 1
  • LA. Zabawa - Oczami Kibica 0 : 5
  • LA. Zabawa - Andalaro 4 : 9
    Skwarczyński D 3, Żołyński G 1 - Gawęcki P 3, Deryniowski P 2, Mroziński D 1, Zając M 1, Dąbek D 1, Molik D 1
  • Oczami Kibica - Enprom 4 : 7
    Kalicki J 1, Kania O 1, Żak J 1, Mucha J 1 - Księżyc K 4, Jacek P 1, Ziółko M 1, Wąchol P 1
  • Magic Sport - Piekarnia Cukiernia ATU 6 : 3
    Czub M 3, Krauz M 2, Górkowski Ł 1 - Żbik P 2, Bicz K 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Intergalactic Boys 10 : 2
    Żbik P 4, Kłeczek Ł 4, Noworyta A 1, Lasoń M 1 - Chudek D 2
  • Andalaro - Gallowie 8 : 3
    Gawęcki P 3, Dąbek D 2, Mroziński D 2, Molik D 1 - Kurek Ł 1, Kowalówka K 1, Gałuszka A 1

    Tabela - Enprom Futsal League 2019/20

    Pozycja Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki strzelone Bramki stracone Punkty
    1 Andalaro 5 5 0 0 44 17 15
    2 Enprom 5 5 0 0 31 17 15
    3 Magic Sport 5 3 0 2 27 14 9
    4 Oczami Kibica 5 3 0 2 22 22 9
    5 Gallowie 5 2 0 3 18 25 6
    6 Piekarnia Cukiernia ATU 5 1 0 4 21 25 3
    7 LA. Zabawa 5 1 0 4 16 28 3
    8 Intergalactic Boys 5 0 0 5 13 44 0

Strzelcy - Enprom Futsal League 2019/20

# Nazwisko Imie Drużyna Bramki  
1 Gawęcki Paweł Andalaro 16  
2 Księżyc Krzysztof Enprom 9  
3 Mroziński Daniel Andalaro 8  
4 Deryniowski Piotr Andalaro 7  
5 Kardas Marcin Magic Sport 7  
6 Żbik Piotr Piekarnia Cukiernia ATU 7  
7 Zając Michał Andalaro 6  
8 Krauz Michał Magic Sport 6  
9 Andrzej Tomal Gallowie 6  
10 Kania Oskar Oczami Kibica 5  
11 Chudek Dawid Intergalactic Boys 5  
12 Jacek Pawlak Enprom 5  
13 Górkowski Łukasz Magic Sport 4  
14 Kowal Szymon Intergalactic Boys 4  
15 Żbik Łukasz Piekarnia Cukiernia ATU 4  
16 Skwarczyński Dawid LA. Zabawa 4  
17 Stygar D LA. Zabawa 4  
18 Rumian M LA. Zabawa 4  
19 Wąchol Paweł Enprom 4  
20 Ziółko Mateusz Enprom 4  
21 Kłeczek Łukasz Piekarnia Cukiernia ATU 4  
22 Kalicki Jan Oczami Kibica 3  
23 Molik Dariusz Andalaro 3  
24 Skórzewski Adam Magic Sport 3  
25 Kowalówka Kamil Gallowie 3  
26 Dąbek Dominik Andalaro 3  
27 Czub Maciej Magic Sport 3  
28 Stopa Karol Oczami Kibica 2  
29 Stopa Jakub Oczami Kibica 2  
30 Bogacki Michał Oczami Kibica 2  
31 Ostrowski Kamil Magic Sport 2  
32 Jakubowski Dawid Intergalactic Boys 2  
33 Pacwa Rafał Gallowie 2


 



Wyniki meczów Enprom Futsal League

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
Almax artfoods Columbus Energy Enprom Optilux MTW Hurtownia Materiałówka Petecki Dach Mar Melba Jurajskie Autoswiatlo Smolka Elektrosystem Base system