Wyniki Enprom Futsal League

26/11/2019 17:48

Wyniki - Enprom Futsal League 2019/20

  • Andalaro - Magic Sport 5 : 3
    Gawęcki P 2, Mroziński D 1, Molik D 1, Deryniowski P 1 - Kardas M 2, Górkowski Ł 1
  • Oczami Kibica - Intergalactic Boys 7 : 5
    Kania O 4, Stopa J 1, Kalicki J 1, Żak J 1 - Kowal S 2, Jakubowski D 2, Chudek D 1
  • Gallowie - LA. Zabawa 5 : 4
    Andrzej T 2, Drożdż T 1, Kowalówka K 1, Cupiał M 1 - Rumian M 2, Wach M 1, Żołyński G 1
  • Enprom - Piekarnia Cukiernia ATU 5 : 4
    Mirek B 2, Księżyc K 1, Marszałek J 1, Ziółko M 1 - Żbik Ł 2, Grochal M 1, Żbik P 1
  • LA. Zabawa - Enprom 5 : 9
    Stygar D 3, Rumian M 2 - Księżyc K 2, Jacek P 2, Wąchol P 2, Mirek B 2, Mirek M 1
  • Piekarnia Cukiernia ATU - Andalaro 4 : 9
    Żbik Ł 2, Kocot G 1, Noworyta A 1 - Gawęcki P 4, Deryniowski P 3, Zając M 2
  • Magic Sport - Intergalactic Boys 10 : 0
    Kardas M 3, Krauz M 3, Górkowski Ł 2, Dym S 1, Ostrowski K 1
  • Oczami Kibica - Gallowie 5 : 4
    Stopa K 2, Bogacki M 2, Kalicki J 1 - Andrzej T 3, Kubera M 1
  • LA. Zabawa - Piekarnia Cukiernia ATU 3 : 0
    Skwarczyński D 1, Stygar D 1, Juszczak K 1
  • Andalaro - Intergalactic Boys 13 : 3
    Mroziński D 4, Gawęcki P 4, Zając M 3, Marszałek M 1, Deryniowski P 1 - Czyżewski A 1, Kochański S 1, Chudek D 1
  • Gallowie - Enprom 2 : 5
    Pacwa R 1, Andrzej T 1 - Księżyc K 2, Urbańczyk W 1, Derejko K 1, Jacek P 1
  • Oczami Kibica - Magic Sport 1 : 6
    Stopa J 1 - Skórzewski A 3, Kardas M 2, Gierasiński B 1

Tabela - Enprom Futsal League 2019/20

Pozycja Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki strzelone Bramki stracone Punkty
1 Andalaro 3 3 0 0 27 10 9
2 Enprom 3 3 0 0 19 11 9
3 Magic Sport 3 2 0 1 19 6 6
4 Oczami Kibica 3 2 0 1 13 15 6
5 LA. Zabawa 3 1 0 2 12 14 3
6 Gallowie 3 1 0 2 11 14 3
7 Piekarnia Cukiernia ATU 3 0 0 3 8 17 0
8 Intergalactic Boys 3 0 0 3 8 30 0

Strzelcy - Enprom Futsal League 2019/20

# Nazwisko Imie Drużyna Bramki  
1 Gawęcki Paweł Andalaro 10  
2 Kardas Marcin Magic Sport 7  
3 Andrzej Tomal Gallowie 6  
4 Mroziński Daniel Andalaro 5  
5 Zając Michał Andalaro 5  
6 Deryniowski Piotr Andalaro 5  
7 Księżyc Krzysztof Enprom 5  
8 Kania Oskar Oczami Kibica 4  
9 Żbik Łukasz Piekarnia Cukiernia ATU 4  
10 Stygar D LA. Zabawa 4  
11 Rumian M LA. Zabawa 4  
12 Górkowski Łukasz Magic Sport 3  
13 Skórzewski Adam Magic Sport 3  
14 Krauz Michał Magic Sport 3  
15 Jacek Pawlak Enprom 3  
16 Stopa Karol Oczami Kibica 2  
17 Stopa Jakub Oczami Kibica 2  
18 Bogacki Michał Oczami Kibica 2  
19 Kalicki Jan Oczami Kibica 2  
20 Kowal Szymon Intergalactic Boys 2  
21 Jakubowski Dawid Intergalactic Boys 2  
22 Chudek Dawid Intergalactic Boys 2  
23 Mirek Bartosz Enprom 2  
24 Mirek Bartek Enprom 2  
25 Wąchol Paweł Enprom 2  
26 Molik Dariusz Andalaro 1  
27 Marszałek Mateusz Andalaro 1  
28 Dym Szymon Magic Sport 1  
29 Ostrowski Kamil Magic Sport 1  
30 Gierasiński Bartek Magic Sport 1  
31 Czyżewski Andrzej Intergalactic Boys 1  
32 Kochański Sławomir Intergalactic Boys 1  
33 Kowalówka Kamil Gallowie 1  
34 Kubera Mateusz Gallowie 1  
35 Pacwa Rafał Gallowie 1  
36 Urbańczyk Wiktor Enprom 1  
37 Marszałek Jakub Enprom 1  
38 Derejko Krystian Enprom 1  
39 Noworyta Adam Piekarnia Cukiernia ATU 1  
40 Grochal Mateusz Piekarnia Cukiernia ATU 1  
41 Kocot Grzegorz Piekarnia Cukiernia ATU 1  
42 Skwarczyński Dawid LA. Zabawa 1  
43 Juszczak K LA. Zabawa 1  
44 Mirek Mateusz Enprom 1  
45 Drożdż T Gallowie 1  
46 Cupiał M Gallowie 1  
47 Żołyński G LA. Zabawa 1  
48 Wach M LA. Zabawa 1  
49 Żbik Piotr Piekarnia Cukiernia ATU 1  
50 Ziółko Mateusz Enprom 1  
51 Żak Jakub Oczami Kibica 1  

ŚLEDŹ NAS

 

 

SZUKAJ ZAWODNIKA

 

 

 

Szukaj

 

 

Created by Kardi Mobile.

 



Wyniki Enprom Futsal League

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
Almax artfoods Columbus Energy Enprom Optilux MTW Hurtownia Materiałówka Petecki Dach Mar Melba Jurajskie Autoswiatlo Smolka Elektrosystem Base system