Wyniki 4 kolejki ENPROM FUTSAL LEAGUE Krzeszowice 2018

03/12/2018 17:44

Wyniki - Enprom Futsal League

  • Oczami Kibica - El-Mar 4 : 4 
    Gęślicki D 2, Bogacki M 1, Seta B 1 - Paluch M 2, Kurek M 2
  • Andalaro - BEVip 9 : 1 
    Molik D 3, Marszałek M 2, Mroziński D 2, Zając M 2 - Szymański D 1
  • Drużyna Samorządowa - Juniorzy Świtu 5 : 7 
    Deryniowski P 3, Maciejowski R 2 - Kalemba D 3, Kania O 2, Bisaga D 1, Bodzenta A 1
  • Ruch Młoszowa - Enprom 5 : 9 
    Dym S 1, Tomal A 1, Pstrucha K 1, Babiarz W 1, Tokarz M 1 - Kanclerz M 5, Funek A 3, Walczak T 1
  • El-Mar - BEVip 4 : 7 
    Paluch M 2, Gaj T 1, Dyba P 1 - Piekarczyk M 2, Zelech K 2, Kardas D 1, Mucha K 1, Turkot S 1
  • Juniorzy Świtu - Enprom 6 : 5 
    Bodzenta A 4, Bisaga D 1, Żak J 1 - Kanclerz M 2, Funek A 2, Walczak T 1
  • Ruch Młoszowa - Oczami Kibica 3 : 5 
    Tomal A 2, Pstrucha K 1 - Stopa K 2, Gęślicki D 2, Bogacki M 1
  • Juniorzy Świtu - BEVip 6 : 4 
    Kalemba D 2, Bisaga D 1, Wolak K 1, Bodzenta A 1, Obodziński J 1 - Turkot S 2, Piekarczyk M 1, Zelech K 1
  • Andalaro - Drużyna Samorządowa 10 : 4 
    Marszałek M 4, Mroziński D 3, Molik D 2, Ramut W 1 - Deryniowski P 2, Liptak N 1, Czyż P 1
  • Drużyna Samorządowa - Ruch Młoszowa 6 : 4 
    Maciejowski R 2, Deryniowski P 2, Godyń A 1, Baranowski A 1 - Czub M 2, Tokarz M 1, Tomal A 1
  • Andalaro - Juniorzy Świtu 11 : 5 
    Gawęcki P 4, Mroziński D 4, Molik D 1, Ramut W 1, Zając M 1 - Kalemba D 4, Godyń J 1
  • Enprom - Oczami Kibica 11 : 5 
    Kanclerz M 3, Urbańczyk 2, Ziółko M 2, Funek A 1, Nazimek Ł 1, Walczak T 1, Czarnik J 1 - Mucha J 3, Wróbel D 1, Stopa K 1
  •  

    Tabela - Enprom Futsal League

    Pozycja Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki strzelone Bramki stracone Punkty
    1 Andalaro 4 4 0 0 38 15 12
    2 Juniorzy Świtu 5 4 0 1 31 30 12
    3 Drużyna Samorządowa 4 2 0 2 32 21 6
    4 BEVip 4 2 0 2 18 21 6
    5 Enprom 4 2 0 2 25 33 6
    6 Oczami Kibica 4 1 1 2 16 24 4
    7 El-Mar 3 0 1 2 13 18 1
    8 Ruch Młoszowa

    Strzelcy - Enprom Futsal League

    # Nazwisko Imie Drużyna Bramki  
    1 Kalemba Daniel Juniorzy Świtu 13  
    2 Mroziński Daniel Andalaro 12  
    3 Kanclerz Michał Enprom 10  
    4 Deryniowski Piotr Drużyna Samorządowa 9  
    5 Gawęcki Paweł Andalaro 8  
    6 Piekarczyk Maciej BEVip 7  
    7 Liptak Norbert Drużyna Samorządowa 6  
    8 Godyń Adam Drużyna Samorządowa 6  
    9 Maciejowski Robert Drużyna Samorządowa 6  
    10 Bodzenta Antoni Juniorzy Świtu 6  
    11 Molik Dariusz Andalaro 6  
    12 Marszałek Mateusz Andalaro 6  
    13 Funek Adrian Enprom 6  
    14 Żbik Piotr El-Mar 5  
    15 Bogacki Michał Oczami Kibica 4
    4 0 0 4 17 28

    0



Wyniki 4 kolejki ENPROM FUTSAL LEAGUE Krzeszowice 2018

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
Optilux Jurajskie Autoswiatlo Elektrosystem Dormed Base system