Terminarz 12 kolejki oraz wyniki 11 kolejki ENPROM FUTSAL LEAGUE .

30/01/2020 16:40

Terminarz - Enprom Futsal League 2019/20

 

Poniedziałek 03.02.2020

  • 20:00 Andalaro : Gallowie
  • 20:45 Magic Sport : Enprom

Piątek 07.02.2020

  • 19:30 Oczami Kibica : LA. Zabawa
  • 20:15 Piekarnia Cukiernia ATU : Intergalactic Boys

Wyniki - Enprom Futsal League 2019/20

  • Magic Sport - Piekarnia Cukiernia ATU 8 : 4
    Czub M 3, Dym S 1, Kardas M 1, Pstrucha K 1, Gierasiński B 1, Porębski O 1 - Bicz K 1, Żbik Ł 1, Małodobry T 1, Żbik K 1
  • Intergalactic Boys - Gallowie 1 : 4
    Chudek D 1 - Pacwa R 2, Dyląg K 2
  • Enprom - Oczami Kibica 11 : 5
    Księżyc K 5, Mirek B 4, Wąchol P 2 - Kania O 3, Zelech K 2
  • Andalaro - LA. Zabawa 5 : 0
  • Oczami Kibica - Intergalactic Boys 2 : 2
    Kania O 2 - Dworzecki T 1, Chudek D 1
  • Tabela - Enprom Futsal League 2019/20

    Pozycja Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki strzelone Bramki stracone Punkty
    1 Enprom 11 11 0 0 87 44 33
    2 Andalaro 11 10 0 1 109 47 30
    3 Magic Sport 11 7 1 3 57 34 22
    4 Gallowie 11 5 0 6 39 45 15
    5 Oczami Kibica 11 3 2 6 43 63 11
    6 Piekarnia Cukiernia ATU 11 3 1 7 53 66 10
    7 LA. Zabawa 11 2 0 9 32 66 6
    8 Intergalactic Boys 11 0 2 9 34 89 2
  • Strzelcy,
  • Strzelcy - Enprom Futsal League 2019/20
  • # Nazwisko Imie Drużyna Bramki  
    1 Gawęcki Paweł Andalaro 35  
    2 Księżyc Krzysztof Enprom 31  
    3 Mroziński Daniel Andalaro 18  
    4 Molik Dariusz Andalaro 16  
    5 Krauz Michał Magic Sport 15  
    6 Wąchol Paweł Enprom 15  
    7 Deryniowski Piotr Andalaro 14  
    8 Kania Oskar Oczami Kibica 13  
    9 Kłeczek Łukasz Piekarnia Cukiernia ATU 13  
    10 Jacek Pawlak Enprom 12  
    11 Zając Michał Andalaro 9  
    12 Kowal Szymon Intergalactic Boys 9  
    13 Chudek Dawid Intergalactic Boys 9  
    14 Andrzej Tomal Gallowie 9  
    15 Skwarczyński Dawid LA. Zabawa 9  
    16 Rumian M LA. Zabawa 9  
    17 Żbik Piotr Piekarnia Cukiernia ATU 9  
    18 Dąbek Dominik Andalaro 9  
    19 Kardas Marcin Magic Sport 8  
    20 Mirek Bartosz Enprom 8  
    21 Skórzewski Adam Magic Sport 7  
    22 Czub Maciej Magic Sport 7  
    23 Żbik Łukasz Piekarnia Cukiernia ATU 6  
    24 Noworyta Adam Piekarnia Cukiernia ATU 5  
    25 Wach M LA. Zabawa 5  
    26 Ziółko Mateusz Enprom 5  
    27 Lasoń Mateusz Piekarnia Cukiernia ATU 5  
    28 Zelech Kacper Oczami Kibica 5  
    29 Bogacki Michał Oczami Kibica 4  
    30 Małocha Kacper Oczami Kibica 4


Terminarz 12 kolejki oraz wyniki 11 kolejki ENPROM FUTSAL LEAGUE .

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
Almax artfoods Columbus Energy Enprom Optilux MTW Hurtownia Materiałówka Petecki Dach Mar Melba Jurajskie Autoswiatlo Smolka Elektrosystem Base system