05/12/2018 08:03

Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Krzeszowice organizuje we współpracy ze Szkołą Podstawową nr 1 w Krzeszowicach V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 .
II Nieoficjalne Mistrzostwa Grupy Wyszehradzkiej .
Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.
Patronat nad turniejem objęli:
Wojciech Pałka- Starosta Powiatu krakowskiego
Wacław Gregorczyk - Burmistrz Gminy Krzeszowice
Głównym Sponsorem Turnieju jest Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp.z.o.o w Krzeszowicach
Główny Darczyńca Turnieju Fundacja Tauron

V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach. V Międzynarodowy Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej dziewcząt U-2004 w Krzeszowicach.