Turniej z okazji Dnia Dziecka

18/06/2020 13:58

Turniej z okazji Dnia Dziecka organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice 20.06.2020 r. od godziny 9.00 do 15.00

Turniej jest organizowany pod patronatem

Burmistrza Gminy Krzeszowice Pana Wacława Gregorczyka

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają liczne prezenty z okazji Dnia Dziecka a wśród nich : wata cukrowa , batony , woda mineralna, napoje Tymbark, lody firmy Iglotex , owoce oraz koszulki firmy Joma z numerkiem i logo sponsorów .
Wszystkich zawodników oraz zawodniczki serdecznie zapraszamy na turniej i życzymy udanej zabawy.

Terminarz spotkań U- 2011
Początek godzina 9.00

1.GKS Świt I : UKS Jedynka II
2.GKS Świt II : Wyłącz Telewizor
3.GKS Świt II : UKS Jedynka I
4.GKS Swit I UKS Jedznka II
5.Wyłącz Telewizor : UKS Jedynka I
6.GKS Świt II : GKS Świt I
7.UKS Jedynka II : Wyłącz Telewizor
8. UKS Jedynka I : GKS Świt II
9.GKS Świt I : Wyłącz Telewizor
10. UKS Jedynka II : UKS Jedynka I

W tej grupie mecze trwają 14 minut .

Terminarz meczów w kategorii
U-2010.
Ta grupa rozpoczyna swoje mecze o 10.30
1.UKS Jedynka I : GKS Świt II
2.UKS Jedynka II : GKS Świt I
3. UKS Jedynka dziewczyny : Wyłącz Telewizor
4.UKS II : UKS I
5.GKS I : UKS dziewczyny
6.Wyłącz Telewizor : GKS II
7.UKS I : GKS I
8.GKS II : UKS dziewczyny
9.UKS II : Wyłącz Telewizor
10.UKS I : UKS dziewczyny
11.GKS II : UKS II
12.Wyłącz Telewizor : GKS I
13.UKS I : Wyłącz Telewizor
14.GKS I : GKS II
15. UKS II : UKS dziewczyny

W tej grupie mecze będą trwały 10 minut.
Mecze będą rozgrywane na obu połówkach w szerz boiska .

Terminarz meczów w kategorii
U- 2009 chłopców oraz dziewczyny:
Mecze w tej grupie rozpoczynają się od godziny 12.00

1.UKS dziewczyny I : UKS dziewczyny II
2.UKS I : Wyłącz Telewizor
3.UKS II : UKS III
4.UKS : UKS dziewczyny
5.Wyłącz Telewizor : UKS II
6.UKS III : UKS dziewczyny II
7.UKS dziewczyny : Wyłącz Telewizor
8. UKS dziewczyny II : UKS II
9.UKS I : Wyłącz Telewizor
10.UKS dziewczyny I : UKS II
11.UKS dziewczyny II : UKS I
12.UKS III : Wyłącz Telewizor
13.UKS dziewczyny I : UKS III
14.UKS dziewczyny : Wyłącz Telewizor
15.UKS I : UKS II

W tej grupie mecze trwają 10 minut

Terminarz meczów w kategorii U- 2007/2008

Mecze w tej grupie rozpoczynają się od godziny 13.20

1.UKS I : Wyłącz Telewizor

2. UKS II : UKS I

3. UKS II : Wyłącz Telewizor

W tej grupie mecze będą trwały 25 minut

Wszystkie mecze będą rozgrywane na dwóch połówkach w szerz boiska .
Sponsorzy turnieju :



Turniej z okazji Dnia Dziecka Turniej z okazji Dnia Dziecka Turniej z okazji Dnia Dziecka Turniej z okazji Dnia Dziecka Turniej z okazji Dnia Dziecka Turniej z okazji Dnia Dziecka Turniej z okazji Dnia Dziecka Turniej z okazji Dnia Dziecka Turniej z okazji Dnia Dziecka Turniej z okazji Dnia Dziecka Turniej z okazji Dnia Dziecka

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
Almax artfoods Columbus Energy Enprom Optilux MTW Hurtownia Materiałówka Petecki Dach Mar Melba Jurajskie Autoswiatlo Smolka Elektrosystem Base system