Turniej z okazji Dnia Dziecka pt.: Krzeszowice Dzieciom 2021.

11/04/2021 10:33

UKS Jedynka Krzeszowice organizuje turniej piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka pt." Krzeszowice Dzieciom 2021 " Planowany termin

zawodów to 30. 05.2021 lub 06.06. 2021 w zależności od rozwoju pandemii.

Tak jak w poprzednim roku dla wszystkich uczestników turnieju przewidziane są koszulki za udział w turnieju, napoje , słodycze, owoce, wata cukrowa, słodkie batony i czekolada .

UKS Jedynka Krzeszowice organizuje turnieje zgodnie z naszą dewizą - Sport, uśmiech i dobra zabawa.

Będzie słodko, będzie radośnie i będzie wesoło na naszym turnieju.

Uwaga termin turnieju z okazji Dnia Dziecka może ulec zmianie ze względu na pandemię ale NA PEWNO SIĘ ODBĘDZIE.

Zapraszamy serdecznie inne firmy do grona sponsorów Turniejów piłki nożnej na orliku z okazji Dnia Dziecka w dniach 30.06.2021 oraz 06.06.2021 r.. Za okazaną pomoc oferujemy :

- logo firmy na plakatach

- logo firmy na wszystkich stronach UKS Jedynka na fb oraz na stronach internetowych

- imprezy integracyjne dla wszystkich sponsorów naszego Klubu , dla Rodziców i członków Zarządu ( spotkania w gospodarstwach agroturystycznych z pieczeniem prosiaka , grzanym winem i wspólnym tańcem )

- wzajemna współpraca ze sponsorami w celu polecania swoich usług

- podziękowanie do lokalnej prasy

- prezentacja firmy na naszych stronach internetowych

Głównymi sponsorami turniejów są :

KOPALNIE PORFIRU I DIABAZU w Krzeszowicach oraz COLUMBUS ENERGY .

Pozostali sponsorzy turniejów :

ENPROM, BASE SYSTEM , OPTILUX , OSIEDLE JURAJSKIE, ARTFOODS ,ELEKTRO-SYSTEM , GRONPIEK , TERMO - TOM -Tomasz Gregorczyk.

Jeżeli są jeszcze przedstawiciele firm , którzy chcą być również z nami podczas Dnia Dziecka serdecznie do nas zapraszamy .

Wszyscy sponsorzy chcą sprawić, żeby dzieci , w dniu swojego święta grały i bawiły się wesoło z uśmiechem na ustach.

Turniej z okazji Dnia Dziecka pt.: Krzeszowice Dzieciom 2021. Turniej z okazji Dnia Dziecka pt.: Krzeszowice Dzieciom 2021. Turniej z okazji Dnia Dziecka pt.: Krzeszowice Dzieciom 2021. Turniej z okazji Dnia Dziecka pt.: Krzeszowice Dzieciom 2021. Turniej z okazji Dnia Dziecka pt.: Krzeszowice Dzieciom 2021. Turniej z okazji Dnia Dziecka pt.: Krzeszowice Dzieciom 2021. Turniej z okazji Dnia Dziecka pt.: Krzeszowice Dzieciom 2021. Turniej z okazji Dnia Dziecka pt.: Krzeszowice Dzieciom 2021. Turniej z okazji Dnia Dziecka pt.: Krzeszowice Dzieciom 2021. Turniej z okazji Dnia Dziecka pt.: Krzeszowice Dzieciom 2021.