Turniej O Puchar Tymbarku chłopcy U-12

04/05/2024 17:55

Byli "jedną nogą" w finale ale karne przesądziły losy tego meczu !

Wspaniała gra , ogromne emocje, pojedynek stojący na wysokim poziomie i porażka w rzutach karnych naszej ostatniej drużyny w Turnieju o Puchar Tymbarku.

Drużyna SP 1 Krzeszowice I wygrała swoją grupę bez straty punktów, potem pokonała W ćwierćfinale bardzo dobrze grającą drużynę z Modlnicy i awansowała do półfinałów Powiatowego Turnieju Tymbarku. W półfinale rywalizowała z faworytem tych zawodów drużyną z Zelkowa , która w zeszłym roku awansowała do Warszawy. Pojedynek zakończył się wynikiem 3:3 a wrzutach karnych skuteczniejsi okazali się zawodnicy Zelkowa i oni wygrali Powiatowy Turniej o Puchar Tymbarku.

Nasza druga drużyna grająca w tym turnieju również zaprezentowała się z bardzo dobrej strony jednak również odpadła z turnieju.

Wszystkim zawodnikom reprezentującym SP 1 Krzeszowice U-2012 serdecznie dziękuję za wspaniałą postawę i godne reprezentowanie szkoły .Turniej O Puchar Tymbarku chłopcy  U-12 Turniej O Puchar Tymbarku chłopcy  U-12 Turniej O Puchar Tymbarku chłopcy  U-12

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
WALMAR BHP I PPOŻ M-SYSTEM Pasieka Krzeszowicka OKNO PROJEKT TOP ENGLiSH Kancelaria Doradztwa Podatkowego A Bazarnik F.H.U EL-INSTAL artfoods Columbus Energy Enprom Instalterm Melba Jurajskie Kopalnia Porfiru