15/01/2022 15:16

Międzynarodowe Mikołajkowe Turnieje halowej piłki nożnej dziewcząt, chłopców oraz kobiet Krzeszowice 2021 - podsumowanie.

W tym roku UKS Jedynka Krzeszowice zorganizował kolejne Międzynarodowe Mikołajkowe Turnieje halowej piłki nożnej dziewcząt U- 2007 , chłopców U-2010, U-2011 , U-2009 oraz kobiet

W sumie we wszystkich turniejach udział wzięły 42 drużyny tj. około 420 zawodni.czek i zawodników w tym jedna drużyna za Słowacji ( więcej drużyn ze Słowacji oraz z Czeskiej Republiki chciało przyjechać do Krzeszowice ale obostrzenia związane z korona wirusem wykluczyły ich udział ).

Jak zawsze w Krzeszowicach we wszystkich kategoriach ( bez seniorek ) wystąpiły drużyny UKS Jedynka . Wszystkie nasze drużyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony prezentując wysoki poziom umiejętności piłkarskich .

Najlepszy wynik uzyskała drużyna UKS Jedynka chłopców w kategorii U-2011 , która ten turniej wygrała .

Równie wspaniale zaprezentowały się 2 nasze zespoły kategorii chłopców U-2009 . UKS I zajął 2 a UKS II 3 miejsce w turnieju tuż za drużyną Wiślackiej Szkoły Futbolu.

W kategorii chłopców U-2010 nasza drużyna zajęła 4 miejsce a w kategorii dziewcząt U-2007 nasza drużyna zajęła 5 miejsce.

Mikołajkowy Turniej halowej piłki nożnej chłopców

Kolejność miejsc :

U-2011

1. UKS Jedynka Krzeszowice I

2 Fablok Chrzanów I

3. Babia Góra Sucha Baskidzka

4 , Fablok Chrzanów II

5. AP Szaflary

6, GKS Świt Krzeszowice

7, UKS Jedynka II - grupa naborowa .

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Szymon Dziedziak - UKS Jedynka Krzeszowice

Najlepszym strzelcem turnieju został Damian Kasprzyk - UKS Jedynka Krzeszowice

Najlepszym bramkarzem turnieju został Igor Wiech - Fablok Chrzanów

U-2010

1.Fablok Chrzanow

2, Wiślacka Szkoła Futbolu

3,Salos Kraków

4,UKS Jedynka Krzeszowice Dziewczęta

U-2009

1. Wiślacka Szkoła Futbolu

2, UKS Jedynka Krzeszowice I

3, UKS Jedynka Krzeszowice II

4, Fablok Chrzanów

5, AP Szaflary

Kolejność miejsc w turnieju dziewcząt U-2007:

1. Wisła Brzeżnica I

2. Wisła Brzeżnica II

3. DAP Dębica

4. Wierzbowianka Wierzbno

5. UKS Jedynka Krzeszowice

6. AP Szaflary

Najlepszy zawodnik turnieju Daria Cwynar DAP Dębica

Najlepszy bramkarz turnieju Klaudia Nowak Wisła Brzeżnica

Najlepszy strzelec turnieju Nikola Madejczyk Wisła Brzeżnica

Kolejnosc miejsc w turnieju seniorek

1, Wisla Brzeznica I

2, Kalwarianka Kalwaria

3, Wisla Brzeznica II

4, Radziszowianka Radziszow

5,FSA Krakow

6,Skawinka Skawina

7,Wiezrbowianka Wierzbno

8,Slovan Trstena

9, Wizards

10 Tempo Bialka

11,AP Szaflary

12,Victoria Gaj

13, MKS Myszkow

14, Niepokorni Orzesze

Najlepszy bramkarz turnieju Honorata Czarnecka Kalwarianka Kalwaria

Najlepszy strzelec turnieju Emilia Sabuda Wisal Brzeznica I

Najlepszy zawodnik turnieju Nikola Madejczyk Wisla Brzeznica II

Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022. Podsumowanie Międzynarodowych Mikołajkowych turniejów halowej piłki nożnej Krzeszowice 2022.