I Festiwal piłkarski z Małopolską Akademią Futbolu i Wiślacką Szkołą Futbolu już za nami.

15/02/2022 07:29

Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu oraz Małopolską Akademią Futbolu .

Pierwszy taki festiwal piłkarski z młodymi Wiślakami cieszył się ogromnym zainteresowaniem . Wszyscy zawodnicy zaprezentowali bardzo dobry kunszt piłkarski oraz pokazali jak można się bawić grając w piłkę nożną . Podczas tego turnieju po raz pierwszy zaprezentował się nasz młody operator kamery Bartosz Kaczor , który na wysokim poziomie przedstawił nam przebieg piłkarskiego święta w Krzeszowicach.

UKS Jedynka Krzeszowice - sport, uśmiech i dobra zabawa Z Małopolską Akademią Futbolu oraz Wiślacką Szkołą Futbolu. Jest nas coraz więcej bawimy się coraz lepiej i plany mamy bardzo ambitne.I Festiwal piłkarski z Małopolską Akademią Futbolu i Wiślacką Szkołą Futbolu już za nami. I Festiwal piłkarski z Małopolską Akademią Futbolu i Wiślacką Szkołą Futbolu już za nami. I Festiwal piłkarski z Małopolską Akademią Futbolu i Wiślacką Szkołą Futbolu już za nami. I Festiwal piłkarski z Małopolską Akademią Futbolu i Wiślacką Szkołą Futbolu już za nami. I Festiwal piłkarski z Małopolską Akademią Futbolu i Wiślacką Szkołą Futbolu już za nami. I Festiwal piłkarski z Małopolską Akademią Futbolu i Wiślacką Szkołą Futbolu już za nami. I Festiwal piłkarski z Małopolską Akademią Futbolu i Wiślacką Szkołą Futbolu już za nami. I Festiwal piłkarski z Małopolską Akademią Futbolu i Wiślacką Szkołą Futbolu już za nami.

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
TERMO- TOM Almax artfoods Columbus Energy Enprom Optilux MTW Hurtownia Materiałówka Melba Jurajskie Autoswiatlo Smolka Elektrosystem Base system