Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice.

08/02/2022 07:59

Piłkarski festiwal z młodymi Wiślakami w Krzeszowicach już za 6 dni.

Przypominamy, że 12 lutego 2022 odbędzie się na hali festiwal piłkarski z młodymi Wiślakami i UKS Jedynka Krzeszowice . Festiwal odbędzie się w ramach współpracy między Małopolską Akademią Futbolu, Wiślacką Szkołą Futbolu oraz UKS Jedynka Krzeszowice .

Serdecznie zapraszamy wszystkich najmłodszych piłkarzy do wspólnej sportowej zabawy .

Godziny piłkarskiej zabawy :

12.02..2022 - od godziny 9.00 do 11.00 - Chłopcy z roczników

2015/2016

12.02.2022 - od godziny 11.00 do 13.00 - chłopcy z roczników 2013/2014

12.02.2022 - od godziny 13.00 do 15.00 - chłopcy 2011/2012

Chłopcy z rocznika 2017/2018 będą mieli trening pokazowy z Wiślakami w tym dniu ale godzinę podamy w terminie póżniejszym .

Prośba do Rodziców - jeżeli chcecie Państwo zgłosić swoje pociechy do Festiwalu piłkarskiego w podanych powyżej rocznikach bardzo proszę o informację pod numerem tel . 696459906 dotyczącą tego do jakiej kategorii Chcecie Państwo zapisać syna lub córkę ,żeby wiedzieć ile osób będzie brało w turnieju udział . Wszystkich zgłoszonych podzielimy na drużyny , które będą grały swoje mecze w szerz hali na dwóch połówkach .Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice. Festiwal piłkarski z Wiślacką Szkołą Futbolu w Krzeszowicach organizowany przez UKS Jedynka Krzeszowice.

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
TERMO- TOM Almax artfoods Columbus Energy Enprom Optilux MTW Hurtownia Materiałówka Melba Jurajskie Autoswiatlo Smolka Elektrosystem Base system