Dzień Dziecka z UKS Jedynka Krzeszowice pt" Sport zdrowie i dobra zabawa"

30/05/2020 13:40

W tym roku organizujemy Dzień Dziecka z UKS Jedynka Krzeszowice
pt." Sport zdrowie i dobra zabawa "

Turniej jest organizowany pod patronatem Burmistrza Gminy Krzeszowice Pana Wacława Gregorczyka .
Termin zawodów 20.06.2020 r. na orliku w Krzeszowicach

Nie dało się w tym roku zorganizować bloku imprez
rekreacyjno- sportowych Z okazji Dnia Dziecka jak przez ostatnie 19 lat Na dodatek dzieci przez  dwa miesiące siedziały w domach bez możliwości uczestniczenia w treningach,, turniejach i zawodach sportowych . Nasz Uczniowski Klub Sportowy Jedynka Krzeszowice nie odpuszcza i organizuje turnieje piłki nożnej dla dziewcząt i chłopców w następujących kategoriach :
1. 2007/2008 - chłopcy.
2.2009 chłopcy / drużyny dziewcząt
3.2010/2011 chłopcy

Turnieje będziemy rozgrywali w szerz boiskach na dwóch połowach równocześnie .Drużyny składają się z 4 zawodników po dwóch z rocznika 2007 i 2008- grupa pierwsza
po 4 zawodników z 2009 i 4 zawodniczki - grupa II
po dwóch zawodników z rocznika 2010 i 2011.

Dla wszystkich uczestników przewidziane są napoje, słodycze. lody , owoce oraz inne bardzo atrakcyjne niespodzianki.
Sponsorzy turniejów piłkarskich z okazji Dnia Dziecka