05/06/2018 21:46

• Zakład Optyczny Optilux - KS. Czerna 4 : 2
    Izdebski M 2, Mitka K 1, Zięba M 1 - Bulek A 1, Chudek D 1
  • Cukiernia Melba - Petecki Team 6 : 4
    Bok S 1, Guz K 1, Więcek G 1, Kot J 1, Kot J 1, Kowalczyk K 1 - Dąbek D 1, Podobiński K 1, Ziółko M 1, Gawęcki P 1
  • Drużyna Samorządowa - El-Mar 8 : 4

8 Liptak Norbert Drużyna Samorządowa 11
9 Bulek Artur KS. Czerna 11
10 Izdebski Michał Zakład Optyczny Optilux 11

Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!! Melba Mistrzem po pierwszej rundzie amatorskiej ligi orlikowej w Krzeszowicach !!!