El-Mar Trzebinia i Drużyna Samorządowa z Krzeszowic grają coraz lepiej

20/02/2018 16:34

Kolejne bardzo dobre widowisko zaprezentowali zawodnicy El-Mar oraz Drużyny Samorządowej. Tym razem oba zespoły stoczyły pojedynek między sobą w którym awodnicy obu drużyn zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, grając szybko i pomysłowo . Widowisko było było pełene emocji i twardej walki. O końcowym wyniku 7:4 dla drużyny  El- Mar Trzebinia zadecydowały 4 pierwsze minuty spotkania przespane przez Drużynę Samorządową . Po 4 minutach El - Mar prowadził już 3:0 ( bramkiGaj  2 oraz Dyba 1) .W 10 minucie spotkania Norbert Liptak zdobył pierwszą bramkę dla swojego zespołu na co zaowdnicy El- Maru odpowiedzieli w  15 minucie  strzelając 4 bramkę(  Jachym) ustalając wynik do przerwy na 4:1 dla swojego zespołu.. Gdy na początku drugiej połowy El- Mar zdobył 5 bramkę ( Jachym ) zanosiło się na pogrom drużyny Samorządowej. Jednak od tego momentu zawobicy z Krzeszowic  wzięli się ostro do roboty strzelając 2 kolejne bramki (  2 bramki  zdobył Liptak ) a wynik był 5:3 .Od tego momentu bramki padały dla jednych i drugich na zmianę.Szóstą bramkę dla  zespołu z Trzebini  zdobył Gaj . W odpowiedzi Norbert Liptak zdobył 4 bramkę .   Na tablicy pojawił się wynik  6:4 dla El- Maru. Krzeszowiczanie ruszyli z impetem , żeby zdobyć kolejne bramki i doprowadzić przynajmniej do remisu. Niestety jedna z akcji zakończyła się stratą piłki  co zaowocowało szybką kontrą w wykonaniu drużyny El- Maru i kolejną 7 zdobytą przez nich  bramką . Wynik 7:4 utrzymał się do końca spotkania.

Ogromne słowa użnania dla jednej i drugiej drużyny za umiejętności, ambicję i walkę do końca.

Tabela - Petecki Futsal League 2017/18

Pozycja Drużyna Mecze Wygrane Remisy Porażki Bramki Strzelone Bramki stracone Punkty