Powrót do listy turniejów

Międzynarodowy Turniej Futsalu Dziewcząt U99 - 2014

W dniach 29-30.11.2014 w Krzeszowicach rozegrany został Międzynarodowy Mikołajkowy turniej futsalu dziewcząt z rocznika 1999 i młodszych. W turnieju wzięło udział 12 drużyn w tym 3 ze Słowacji. Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny Bronowianki I przed Naprzodem Sobolów i drużyną MFK Rużemberok I. Najlepszą zawodniczką turnieju została Michaela Buzakova(MFK Rużemberok I), najlepszą bramkarką uznano Klaudie Kurek z Naprzodu Sobolów a najlepszą strzelczynią została Wiktoria Pietrzyk z Bronowianki I

Oto komplet wyników:

Faza grupowa

 

Grupa 1

UKS Jedynka Krzeszowice II : Bronowianka Kraków I 1:13

Victoria Gaj : Orawa Team 2:3

Orawa Team : Bronowianka I 1:2

Victoria : UKS Jedynka II 7:0

Bronowianka I : Victoria 9:3

Orawa Team : UKS Jedynka II 6:2

 

Grupa 2

MFK Rużemberok I : AS Progres 7:0

LKS Promyk Bolęcin : UKS Jedynka I 4:2

Promyk : Rużemberok I 0:1

UKS Jedynka I : As Progres 4:0

As Progres : Promyk 3:2

UKS Jedynka I : Rużemberok I 1:0

Grupa 3

MFK Rużemberok II : Naprzód Sobolów 0:4

Bronowianka Kraków II : Prądniczanka 1:2

Bronowianka II : Rużemberok II 6:0

Prądniczanka : Naprzód 0:4

Naprzód : Bronowianka II 1:1

Prądniczanka : Rużemberok II 4:0

 

Faza finałowa

 

Grupa o miejsca 9-12

Orawa Team : UKS Jedynka II 6:2

UKS Jedynka II : AS Progres 3:5

LKS Promyk Bolęcin : MFK Rużemberok I 1:0

UKS Jedynka II :  Promyk 0:1

Progres : Rużemberok I 1:2

UKS Jedynka II :  Rużemberok I 0:1

AS Progres : Promyk 1:2

 

Grupa o miejsca 5-8

Victoria Gaj : Prądniczanka Kraków 5:0

Orawa Team : Bronowianka Kraków II 3:0

Victoria : Orawa Team 2:4

Prądniczanka : Bronowianka II 3:2

Victoria Gaj : Bronowianka II 7:3

Prądniczanka : Orawa Team 0:3

 

Grupa o miejsca 1-4

UKS Jedynka I : MFK Rużemberok I 0:2

Bronowianka I :  Naprzód 3:2

UKS Jedynka I : Bronowianka 0:7

Rużemberok I : Naprzód 1:2

UKS Jedynka I : Naprzód 1:3

Rużemberok I : Bronowianka I 1:1

 

Końcowa kolejność

1. Bronowianka Kraków I

2. Naprzód Sobolów

3. MFK Rużemberok I

4. UKS Jedynka Krzeszowice

5. Orawa Team

6. Victoria Gaj

7. Prądniczanka Kraków

8. Bronowianka Kraków II

9. LKS Promyk Bolęcin

10. MFK Rużemberok II

11. AS Progres

12. UKS Jedynka II

 

 

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
Optilux Lewiatan Jurajskie Autoswiatlo Elektrosystem KW Czatkowice Dormed Base system Krispol Krispol