Strzelcy - Complex Liga Orlikowa 2016


# Nazwisko Imie Drużyna Bramki
1 Wąchol Paweł Kaprin 40
2 Kowalczyk Krzysztof Melba 31
3 Marszałek Jakub Kaprin 30
4 Noworyta Adam Base System 27
5 żbik Piotr Base System 25
6 Funek Adrian Complex 22
7 Liptak Norbert Complex 22
8 Kobierecki Damian Świt 20
9 Malik Piotr Ren Pol 18
10 Dąbek Dominik Complex 18
11 Deryniowski Piotr Complex 17
12 Piskorz Paweł Świt 17
13 Bicz Krystian Base System 16
14 Kot Jarosław Melba 15
15 Kopeć K Jutrzenka Ostrężnica 14
16 Stopa Karol Phoenix 14
17 Mędrala Andrzej Complex 13
18 Kot Jacek Melba 13
19 Górecki Łukasz Melba 12
20 Masłowski Filip Kaprin 12
21 Grochol Mateusz Base System 11
22 Węgrzyn T Jutrzenka Ostrężnica 11
23 Kozub Kamil Base System 11
24 Łuszcz Paweł Jutrzenka Ostrężnica 11
25 Zdziech Jakub Kaprin 10
26 Guz Krystian Melba 10
27 Pacura M Jutrzenka Ostrężnica 9
28 Urbańczyk Wiktor Complex 8
29 Jaworski Maciej Świt 8
30 Żych Kamil Ren Pol 8
31 Żbik Łukasz Kaprin 7
32 Chlebicki Dariusz JOTPE 7
33 Ornacki Łukasz Jutrzenka Ostrężnica 7
34 OBodziński Jakub Świt 7
35 Zając Michał Complex 7
36 Gwizdała Grzegprz Melba 7
37 Kołodziejczyk Maciej JOTPE 6
38 Stach Michał Phoenix 6
39 Mucha Karol JOTPE 6
40 Lacher Marcin JOTPE 5
41 Patej Paweł JOTPE 5
42 Skalny Maciej Ren Pol 5
43 Ryba Michał JOTPE 5
44 Bisaga Daniel Świt 5
45 Małodobry Tomasz Kaprin 5
46 Olesiński Dawid Phoenix 5
47 Kawala Maciej JOTPE 5
48 Kołodziej Maciej JOTPE 4
49 Bazarnik Damian Ren Pol 4
50 Kwoka Kamil Ren Pol 4
51 Dudek Dominik Base System 4
52 Hrycaniuk Patryk Phoenix 4
53 Dziedziak Kacper Phoenix 4
54 Skotniczny Daniel Ren Pol 4
55 Żbik Kacper Base System 4
56 Radomski Michał JOTPE 4
57 Letner Patryk JOTPE 4
58 Ziarkowski Błażej Świt 3
59 Kocot Sebastian Kaprin 3
60 Galos Łukasz Melba 3
61 Jankowski Łukasz Melba 3
62 Lacher Marcin JOTPE 3
63 Kozak Jan Jutrzenka Ostrężnica 3
64 Benmohad Emanuel Ren Pol 3
65 Siuda Michał Ren Pol 3
66 Mędrala Michał Melba 3
67 Szpunar Grzegorz Complex 3
68 Kołodziejczyk Paweł Jutrzenka Ostrężnica 3
69 Piechowicz Kamil Base System 2
70 Nowotarski Maciej Ren Pol 2
71 Filar Bartosz Melba 2
72 Chlebicki Dariusz JOTPE 2
73 Dura Adam Jutrzenka Ostrężnica 2
74 Skalny Norbert Ren Pol 2
75 Ciękosz Szymon Base System 2
76 Gaj Jakub JOTPE 2
77 Gaweł Robert Melba 2
78 Afonin Mateusz Phoenix 2
79 Górecki Oliwier Phoenix 2
80 Kalemba Bartosz Świt 2
81 Podobiński Konrad Complex 2
82 Phoenix 2
83 Afonin Mateusz Świt 2
84 Ślusarczyk Patryk Świt 2
85 Standera Mateusz Jutrzenka Ostrężnica 2
86 Palewski Kamil JOTPE 1
87 Patej JOTPE 1
88 Dudek Szymon Jutrzenka Ostrężnica 1
89 Piecyk Fabian Base System 1
90 Wójcik Damian Base System 1
91 Obodziński Jakub Complex 1
92 Ziembiński Damian Kaprin 1
93 Wyrwik Łukasz Ren Pol 1
94 Tomasik Piotr Jutrzenka Ostrężnica 1
95 Noworyta Adam Świt 1
96 Pałka Mikołaj Base System 1
97 Obodziński Jakub Base System 1
98 Głowacz Michał Kaprin 1
99 Masłowski Filip Base System 1
100 Jania Jakub Melba 1
101 Wójcik Dawid Phoenix 1
102 Pączek Patryk Phoenix 1
103 Skotniczny Michał Phoenix 1
104 Godyń Jakub Świt 1
105 Sołtys Maciej Ren Pol 1
106 Sarnek Rafał Kaprin 1
107 Mucha Maciej JOTPE 1
108 Ziarkowski Błażej Phoenix 1
109 Kurdziel Mikołaj Phoenix 1
110 samobójcza Kaprin 1
111 Kaczkowski Adrian Kaprin 1
112 Wójcik Kacper Jutrzenka Ostrężnica 1

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Optilux Lewiatan Jurajskie Autoswiatlo Elektrosystem KW Czatkowice Dormed Base system Krispol Krispol