Strzelcy - Enprom Futsal League


# Nazwisko Imie Drużyna Bramki
1 Księżyc Krzysztof Wolni Strzelcy 54
2 Mroziński Daniel Andalaro 47
3 Gawęcki Paweł Andalaro 44
4 Piskorz Paweł Juniorzy Świtu 42
5 Żbik Piotr Rodo 41
6 Deryniowski Piotr Drużyna Samorządowa 35
7 Kalemba Daniel Juniorzy Świtu 33
8 Molik Dariusz Andalaro 31
9 Dąbek Dominik Enprom 31
10 Maciejowski Robert Drużyna Samorządowa 28
11 Ziółko Mateusz Enprom 28
12 Dyba Piotr El-Mar 28
13 Funek Adrian Enprom 25
14 Piekarczyk Maciej BEVip 22
15 Marszałek Mateusz Andalaro 21
16 Tomal Andrzej Ruch Młoszowa 20
17 Stopa Karol Oczami Kibica 19
18 Bodzenta Antoni Juniorzy Świtu 19
19 Pstrucha Kamil Ruch Młoszowa 18
20 Kanclerz Michał Enprom 17
21 Wożniak Dawid Wolni Strzelcy 17
22 Paluch Michał El-Mar 16
23 Noworyta Adam Rodo 16
24 Zając Michał Andalaro 15
25 Kocot Sebastian Rodo 15
26 Lasoń Mateusz Rodo 15
27 Zelech Kacper BEVip 13
28 Mitoński Bartosz Wolni Strzelcy 13
29 Pocwa Rafał Ruch Młoszowa 13
30 Liptak Norbert Drużyna Samorządowa 12
31 Godyń Adam Drużyna Samorządowa 12
32 Dym Szymon Ruch Młoszowa 12
33 Bogacki Michał Oczami Kibica 10
34 Jachym Tomasz El-Mar 10
35 Sonik Kacper Wolni Strzelcy 10
36 Kocot Grzegorz El-Mar 10
37 Żbik Łukasz Rodo 9
38 Szpunar Grzegorz Drużyna Samorządowa 8
39 Kurek Marcin El-Mar 8
40 Jaworski Maciej El-Mar 8
41 Nazimek Łukasz Enprom 7
42 Kardas Marcin Ruch Młoszowa 7
43 Wolak Karol Juniorzy Świtu 7
44 Ramut Wiktor Andalaro 7
45 Babiarz Wojciech Ruch Młoszowa 7
46 Mucha Jakub Oczami Kibica 7
47 Dziedziak Kacper Wolni Strzelcy 7
48 Baranowski Artur Drużyna Samorządowa 6
49 Kardas Dawid BEVip 6
50 Bisaga Daniel Juniorzy Świtu 6
51 Tokarz Marek Ruch Młoszowa 6
52 Gęślicki Daniel Oczami Kibica 6
53 Kolmajer Patryk Ruch Młoszowa 6
54 Wilk Michał Oczami Kibica 6
55 Pałka Tomasz Drużyna Samorządowa 5
56 Żbik Piotr El-Mar 5
57 Szymański Szymon BEVip 5
58 Ostrowski Kamil Ruch Młoszowa 5
59 Bicz Krystian Rodo 5
60 Wróbel Damian Oczami Kibica 4
61 Godyń Jakub Juniorzy Świtu 4
62 Kuciel Damian BEVip 4
63 Turkot Szymon BEVip 4
64 Czyż Paweł Drużyna Samorządowa 4
65 Urbańczyk Wiktor Enprom 4
66 Walczak Tomasz Enprom 4
67 Małodobry Grzegorz BEVip 4
68 Kania Oskar Juniorzy Świtu 3
69 Czub Maciej Ruch Młoszowa 3
70 Mucha Karol BEVip 3
71 Dudek Kamil Rodo 3
72 Bogusz Artur El-Mar 3
73 Halota Hubert Oczami Kibica 3
74 Godyń Michał Drużyna Samorządowa 2
75 Kardas Sebastian BEVip 2
76 Szymański Daniel BEVip 2
77 Żbik Kacper Drużyna Samorządowa 2
78 Kryszczak Dariusz El-Mar 2
79 Krauz Marcin Ruch Młoszowa 2
80 Porębski Dawid Ruch Młoszowa 2
81 Stopa Adam Oczami Kibica 1
82 Żak Jakub Juniorzy Świtu 1
83 Czarnik Tomasz Ruch Młoszowa 1
84 Czarnik Jakub Enprom 1
85 Seta Bartosz Oczami Kibica 1
86 Obodziński Jakub Juniorzy Świtu 1
87 Gaj Tomasz El-Mar 1
88 Smyrczak Tomasz El-Mar 1
89 Dzikowski Dawid El-Mar 1
90 Ryba Jakub Rodo 1
91 Mucha Konrad Wolni Strzelcy 1
92 Kłeczek Łukasz Rodo 1
93 Stryczek Tomasz Enprom 1
94 Lasoń Patryk Rodo 1
95 Cyran Enprom 1
96 Rusinek Andalaro 1
97 Dyląg Kacper Ruch Młoszowa 1

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
Optilux Lewiatan Jurajskie Autoswiatlo Elektrosystem KW Czatkowice Dormed Base system Krispol Krispol