Strzelcy - Amatorska Liga Orlikowa Krzeszowice 2018


# Nazwisko Imie Drużyna Bramki
1 Ziółko Mateusz Petecki Team 52
2 Dąbek Dominik Petecki Team 31
3 Liptak Norbert Drużyna Samorządowa 30
4 Kalemba Daniel Juniorzy Świtu 30
5 Księżyc Krzysztof Petecki Team 30
6 Kowalczyk Krzysztof Cukiernia Melba 29
7 Pałka Tomasz Drużyna Samorządowa 25
8 Dudek Marcel Piekarnia Cukiernia ATU 24
9 Kot Jacek Cukiernia Melba 23
10 Żbik Piotr El-Mar 21
11 Wąchal Paweł Petecki Team 21
12 Obodziński Jakub Juniorzy Świtu 20
13 Zając Michał Petecki Team 19
14 Bulek Artur KS. Czerna 18
15 Noworyta Adam Piekarnia Cukiernia ATU 17
16 Bok Sebastian Cukiernia Melba 16
17 Maciejowski Robert Drużyna Samorządowa 16
18 Biały Michał El-Mar 15
19 Izdebski Michał Zakład Optyczny Optilux 14
20 Bodzęta Antoni Juniorzy Świtu 14
21 Kot Jarek Cukiernia Melba 13
22 Żbik Łukasz El-Mar 13
23 Górecki Łukasz Cukiernia Melba 12
24 Ślusarczyk Krzysztof Zakład Optyczny Optilux 12
25 Kania Oskar Juniorzy Świtu 12
26 Dyba Piotr El-Mar 12
27 Czak Krzysztof Zakład Optyczny Optilux 11
28 Bisaga Daniel Juniorzy Świtu 11
29 Gaj Tomasz El-Mar 11
30 Grzebinoga Rafał Piekarnia Cukiernia ATU 10
31 Kłeczek Łukasz Piekarnia Cukiernia ATU 10
32 Guz Krystian Cukiernia Melba 10
33 Jaworski Maciej Juniorzy Świtu 10
34 Jachym Tomasz El-Mar 9
35 Żbik Kacper Piekarnia Cukiernia ATU 9
36 Zięba Michał Zakład Optyczny Optilux 8
37 Mitka Krystian Zakład Optyczny Optilux 8
38 Deryniowski Piotr Petecki Team 8
39 Mędrala Michał Cukiernia Melba 7
40 Czyż Paweł Drużyna Samorządowa 7
41 Bazarnik Mateusz KS. Czerna 7
42 Afonin Mateusz El-Mar 7
43 Funek Adrian Petecki Team 7
44 Chudek D KS. Czerna 6
45 Kurek Marcin El-Mar 6
46 Żak Jakub Juniorzy Świtu 6
47 Urbańczyk K KS. Czerna 6
48 Janik Piotr Piekarnia Cukiernia ATU 6
49 Więcek Michał Cukiernia Melba 6
50 Turek Marek Piekarnia Cukiernia ATU 5
51 Godyń Adam Drużyna Samorządowa 5
52 Baranowski Artur Drużyna Samorządowa 5
53 Pałka Przemek Zakład Optyczny Optilux 5
54 Gawęcki Paweł Petecki Team 5
55 Marszałek Jakub Petecki Team 5
56 Paluch Michał El-Mar 5
57 Szpunar Grzegorz Drużyna Samorządowa 4
58 Marek Mateusz KS. Czerna 4
59 Czarnik J KS. Czerna 4
60 Kopeć Kamil KS. Czerna 4
61 Więcek Grzegorz Cukiernia Melba 4
62 Siewniak Radek El-Mar 4
63 Bicz Krystian Piekarnia Cukiernia ATU 3
64 Borkowski Fabian El-Mar 3
65 Godyń J KS. Czerna 3
66 Doła M KS. Czerna 3
67 Nowakowski Piekarnia Cukiernia ATU 3
68 Bogacki Michał Juniorzy Świtu 3
69 Kłosowski Mateusz Piekarnia Cukiernia ATU 2
70 Jankowski Łukasz Cukiernia Melba 2
71 Godyń Michał Drużyna Samorządowa 2
72 Stala Grzegorz Zakład Optyczny Optilux 2
73 Godyń Jakub Juniorzy Świtu 2
74 Urbańczyk Wiktor Petecki Team 2
75 Bulek Marcin KS. Czerna 2
76 Skalny Maciej Zakład Optyczny Optilux 2
77 Ścigalski Michał Piekarnia Cukiernia ATU 2
78 Matusik Paweł Piekarnia Cukiernia ATU 2
79 Kozera Mateusz El-Mar 2
80 Tylek Rafał Piekarnia Cukiernia ATU 1
81 Grondal Łukasz Piekarnia Cukiernia ATU 1
82 Kozak Jan Drużyna Samorządowa 1
83 Marek Artur KS. Czerna 1
84 Kołodziej M KS. Czerna 1
85 Molik Daniel Zakład Optyczny Optilux 1
86 Ślusarczyk Dominik Piekarnia Cukiernia ATU 1
87 Kuć Damian KS. Czerna 1
88 Godyń Julia Drużyna Samorządowa 1
89 Grochal Mateusz Piekarnia Cukiernia ATU 1
90 Podobiński Konrad Petecki Team 1
91 Kryszczak Dariusz El-Mar 1
92 Kot Michał Juniorzy Świtu 1
93 Dudek Kamil El-Mar 1
94 Siuda Michał Zakład Optyczny Optilux 1
95 Żych Kamil Zakład Optyczny Optilux 1

Śledź nas

Szukaj zawodnika
Erasmus program logo 1 Erasmus program logo 2
Almax artfoods Columbus Energy Enprom Optilux MTW Hurtownia Materiałówka Petecki Dach Mar Melba Jurajskie Autoswiatlo Smolka Elektrosystem Base system